Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a szemét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Na szóval próbálom rövidre fogni az egészet.Volt egy lány akivel kölcsönösen bejöttünk egymásnak,de végül nem lett belőle semmi,hála annak,hogy folyamatosan flegma volt velem,és egy barátommal is smárolt,miközben nekem egy arcra puszit sem bírt adni.Én meg úgy döntöttem,hogy akkor köszönöm szépen,de ne raboljuk itt egymás idejét,és nekem most van egy lány akivel már kézenfogva járkálunk,és csókolóztunk is már,ma történt,hogy az iskolájuk előtt mentük el,mert arrafelé volt dolgom,és ott velem a barátnőm is,szerintem nem túlzás,ha így hívom :) és meglátott minket kézenfogva a flegma lány,és elsírta magát,erre letámadtak engem a barátnői,hogy én mekkora egy szemétláda köc*ög vagyok,még is mit képzelek magamról...


Na de most kérdem én ezek után valóban én vagyok egy aljas alak?


Ti mit gondoltok erről az egész szituációról?


Azért írtam ebbe a kategóriába,mert a flegma lány nyáron lesz 18,a barátnőm most 19,én pedig 20/F vagyok.


2017. ápr. 11. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tettél semmi rosszat. Szerintem a barátnőinek mást mesélt be. Vagy a te sztorid más, nem fogjuk tudni. Viszont ezek alapján hanyagold a flegma csajt
2017. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a helyzetben vagyok, barátnőmmel egyutt lát(ott) egy lány akivel régebben egymésnak bejöttünk és majdnem össze is jöttünk de hálaistennek nem mert erültek ki róla dolgok, a lényeg az h ma pl meglátott minket miközben röhögött és ahogy meglátott, majdnem átment sirásba


Az ilyenekkel ne foglalkozz ;)

2017. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert egy komolytalan kis hülye, lehet szeretett téged, de ha nem képes adni, ne hagyd hogy kihasználjon xd ez ilyen történet :D :D
2017. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mittudomain válasza:

Közölted a flegma lánnyal hogy ennyi?


A barátnők meg ezért vannak, hogy megvédjék a falka tagjait. Ugyanúgy fiúknál.

Bűntudatod van, hogy felmerült benned ez a kérdés? Ha igen, akkor keresd meg a flegma lányt, közöld vele minden nézeted és szándékod, majd ha ezután is elmondanak mindennek, akkor jöhet a közöny.

2017. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,csak most volt időm géphez ülni:)

Igen közöltem a flegma lánnyal,hogy akkor hagyjuk egymást ,ne raboljuk egymás idejét,egészen pontosan akkor mikor smárolt az egyik legjobb barátommal,erre flegmán annyit mondott jó,már meg se lepődtem rajta.:)Most meg neki áll feljebb...

2017. ápr. 15. 16:16
 6/7 Mittudomain válasza:
Akkor hanyagold.. tedd a meghülyült exek mappába és ne foglalkozz vele :D
2017. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen szemét vagy sajan így van :D
2017. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!