Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 évesen ciki ha nem csokoloz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

István20000 kérdése:

28 évesen ciki ha nem csokoloztam még? Valaki tanácsot adni hogy ismerkedjek lánnyokkal? Nem szeretek magányos lenni.

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Hát öregem, ásd el magad:D Én is szűz vagyok 22 évesen, de azért csókig eljutottam.. :P
2015. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
István most az exem azt hiszi en irtam ki a kerdest O_O :D
2015. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltál az elmúlt 10 évben? Igen, ciki... Azt meg nem hiszem el, hogy ne szeretnél magányos lenni, mert 10 év alatt találhattál volna párt vagy megszokhattad volna.
2015. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én egy elég bonyolult fazon vagyok.kevés önbizllommal
2015. márc. 24. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Lepontoztak.. :/ Pedig csak az igazat írtam! Nőjetek fel gyerekek:)
2015. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

#5


Az itteni pontrendszer sosem az igazságról szólt.Ha az a kérdés hogy mi a kedvenc színünk és én azt mondom hogy kék már azért lepontoznak


A kérdésre visszatérve meg hát igen ez eléggé gáz hogy nem csókolóztál még.A mai világban már az is gáz ha valaki 14 évesen szűz és még az én időmben is pofán röhögték azt aki nem szexelt még 18 évesen

2015. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AnonymusKing100 válasza:
Kérdező ,ez nagyon gáz 28 évesen a sex-nek is megkellett volna legyen.Hívj ki egy k.rv@t ha annyira béna vagy.
2015. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült?
2023. jún. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!