Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzékelem a hiányát, írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékelem a hiányát, írjak neki én?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú a suliban akivel az összejövés szélén álltunk még múlt héten, viszont hibázott... Nem mondom hogy összevesztünk, csak megmondtam neki a véleményem a dologról és neki úgy jött le, hogy én nem szeretnék tőle semmit, persze ez nincs így. Viszont arra számítottam, hogy majd úgymond "harcol értem" valahogy a héten, de az óta nem beszéltünk. Nem tudom mit tegyek... Írjak neki? Mit írjak? stb... Minden nap arra vártam hogy majd ír és mostanra már eléggé hiányzik :(

17/L


2017. ápr. 14. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Fuss forrest fuss, ezt mondanám neked ha érdemes lenne futnod, de lány minek menjen fiú után? Ha nem keres akkor te minek keresnéd?
2017. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán nekem kéne írnom mert lehet azt gondolja hogy nem szeretnék tőle semmit, de igazad van mivel én sem értem most miért nem keres :/ csak nehéz, mert nekem ő volt a nagy crush-om a suliból és hihetetlenül felemelő érzés volt vele beszélni stb.. De nem is tudnék hogy ráírni mivel anno minden nap folyamatosan beszéltünk és most így napok után fura lenne egy "szia mizu" jellegű dolog 🙄
2017. ápr. 14. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj neki abból bajod nem lehet. Próbáld megbeszélni vele a dolgot.
2017. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írt😍
2017. ápr. 15. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Dul a lamour... Csak azt nem értem , én mért egy üveg whiskytől várom átvitt értelemben , hogy "írjon" ....
2017. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!