Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intelligens, művelt, okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens, művelt, okos férfiak! Nektek milyen elvárásaitok vannak a nőkkel szemben? Ha valaki annyira nem okos, az nálatok kizáró ok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Én csak egy átlagos suttyó vagyok. De ha olyan intelligens, művelt, okos férfi lennék, hát biztosan nem a Gyakori össznépi depresszióját olvasgatnám kevéske szabadidőmben. Attól tartok, nem fogsz hiteles válaszokat kapni 😂
2016. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem kell okosnak lenni a nőnek, elég ha jól néz ki. :D
2016. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mert neked ez a legfontosabb egy férfiben?

Hogy intelligens és művelt legyen?

2016. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as, igen tetszenek nagyon az okos férfiak, és az "intellektuális" visszafogotabb külső is bejön, csak én nem jövök be az ilyen férfiaknak általában, mert én egészen más vagyok :D
2016. máj. 19. 19:45
 5/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nálam elég alacsonyan van a léc. Nincsenek előítéleteim. Ha ismerkednél egy ilyen pasival, írj nyugodtan.
2016. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha lexikális tudása nem nagy, akkor az nem akkora gond. Mindenkinek vannak ugyanis hiányosságai ezen a téren is...én sem vagyok kivétel. És nem egy lexikonnal szeretnék járni. :)


Viszont vannak ezek az "aranyosan buta" lányok. Vagy máshogy mondva, akik ilyen kis egyszerűek.

Nem érzik, ha élcelődsz velük. Kicsit ilyen bugyuták, mikor össze-vissza rihi-röhiznek... :D


Meg biztosan mindenki ismeri azt az érzést, amikor kb. a fejed karmolnád meg, mikor kérdez valami butaságot.

Na ha ez előáll, akkor az kizárt, mert hosszú távon megőrülnék ettől.


Félreértés ne essék! Nem azzal van a baj, hogy kérdez. Ugyanis kérdéseken keresztül lehet tanulni.

Viszont a kérdezés is egy külön kategória, tudni kell értelmeset kérdezni.


Nem tudom sikerült-e érzékeltetnem a gondolataimat, ha kérdés van, akkor szívesen válaszolok privátban. :)


23/F

2016. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az emberek általában megvetik az ostobaságot és butaságot, más kérdés, hogy sokan úgy, hogy közben ők is csak egy szobanövény szintjén vannak értelmileg.

Kérdésre válaszolva, én nem tudnék mit kezdeni egy olyan nővel, aki nincs agyilag a topon. Nem tudnék miről beszélgetni vele, nekem a Győzike meg Éjjel Nappal Budapest nem gyere be.

2016. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem zseni, de azért legyen sütnivalója. Legyen tisztában a világ dolgaival nagyjából, legyen érdeklődési köre, és ne mondjon látványos ostobaságokat. A legjobban viszont a logikátlanságtól mászok a falra, pl. vita közben.
2016. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Annyira nem fontos, hogy okos legyen a lány, mert sok egyéb fontosabb női erény van ezen kívül.

Hosszabb távon azonban gondot okozhat, ha nem vagyunk egy szellemi szinten, mert nem fog tudni lekötni.

2016. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, ez a kerdes
2016. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!