Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak - nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak - nektek milyen elvárásaitok lennének a Párotokkal szemben?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok.

2016. nov. 28. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szabadidőmben gyakran járok a természetben, behatóbban is foglalkozok ezzel, és szeretném ha ezekben az élményekben is a társam lenne. Viszont nem mindenkinek jön be az, hogy esetenként gumicsizmában kell caplatni, vagy sátorban aludni, és napokig távol lenni a wi-fi-től. Ezen kívül normális, családcentrikus értékrend, visszafogottabb bulizás és a dohányzás nálam kizáró ok.


27

2016. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Fejlődni vágyjon, genetikailag legyen megfelelő.

20f

2016. nov. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk, nem voltak elvárások a másikkal szemben. Talán, ezert is tart már ezer éve, békében, nyugalomba a kapcsolatunk.
2016. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Különösebb elvárásaim nincsenek, csak olyanok amik alap dolog. Mint például, legyen hűséges és szeressen. Legyen elfogadó, támogasson és álljon mellettem érzelmileg. Lehessek vele őszinte, még annyi, hogy legyen mellettem, és ne kelljen félnem attól, hogy nem szeret, vagy elveszíthetem.
2016. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vagy fontos elvárásokat szabni, alkalmaszkodni kell.
2016. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!