Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igaz ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz ez a sztereotípia?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a szőke+kék/zöld szemű emberek jobban vonzódnak a barna hajú+barna/fekete szemű emberekhez, mint az olyan emberekhez akiknek szintén ugyan olyan a szem és haj színűk mint a sajátjuk. És ugyanez működik visszafele. Szerintem valamennyire igaz lehet ez. Ez afféle az "ellentétek vonzzák egymást"(?) dolog. Talán.


Én barna hajú és zöldesbarna szemű lány vagyok. És én úgy vagyok vele, hogy nekem mindegy, hogy egy fiúnak milyen haj és szemszíne, bár a szőke hajú srácokra hamarabb felfigyelek.


Szerintetek mennyire van ennek valóság alapja?



2017. ápr. 17. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rèszemről is igaznak tűnik fèrfikènt:)
2017. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Barna hajam van, zöld szemem, és már találkozgattam szőke, vörös, barna hajú lánnyal is, aki vonzott.
2017. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Szerintem van valóságalapja, de elég felesleges az egész.

Sötétbarna hajam van és barna szemeim. Legjobban a fekete és a vörös haj tetszik. A barna és a szőke nem, de persze nincs jelentősége a hajszínnek.

Az egész arra épülhet, hogy sokaknak alapvetően bejön ha valakinek kicsit ritkább színű a haja. Akinek meg pl vörös haja van, az jellemzően más színűt ,,keres'', mert a sajátját nagyon alapnak tekinti.


Alapvetően ez egyesekre igaz, egyesekre nem. Emiatt senki ne fesse át a haját :D

Sok barna hajú, szemű lányt ismerek, akiknek a ,,saját fajtájuk'' jön be a legjibban ebből a szempontból.

2017. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromsag, semmi alapja nincs.
2017. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szőke kékszemű lany vagyok és rám ez vonatkozik. Igaz
2017. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem így van. Barna vagyok, zöld szemekkel és a sötét hajú, kék/zöld szemű srácok tetszenek. A szőke haj és barna szem valahogy hidegen hagy.
2017. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Szőkésbarna, zöld szemű fiú vagyok, rám egyáltalán nem igaz, kék szem az egyetlen kincs :D és főképp szőke haj
2017. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Most komolyan ennyi èsz szorult belètek, hogy jottok egy-egy pèldàval es attol az egèsz egyetemesen igaz lesz?

Ha en azt mondom hogy a spenòt finom akkor mindenkinek az lesz?

2017. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: mégis mi mást lehetne tenni? Már elmondtuk neki, hogy ez így univerzálisan nem igaz, mindenkinek más az ízlése. Esetleg statisztikailag van rá esély, hogy úgy van, ahogy írtad, ennél többet nem lehet mondani, csak saját példákat felhozni ellenérvnek, vagy épp megerősítésre.
2017. ápr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez bitos amiatt van hogy az ember olyan társat keres aki lehető legtávolabbi "rokonságban" van vele hogy egészségesebbek lesgyenek az utódok...ez ilyen ösztön szeűség lehet
2017. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!