Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lazuljak le, ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lazuljak le, ahhoz, hogy jól tudjam érezni magam én is, valamint a barátnőjelöltem is?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítő válaszokat adjatok!

Úgy gondolom, hogy talán a legnagyobb baj a társadalmi előítéleteimmel, illetve a túl nagycokú tudásommal, valamint általánosan alkalmazott túlzottan hivatalos hangnememmel van. Nem tudok úgy viselkedni, hogy az megfeleljen akár nekem is, mert túl sok dolognak látom a hátulütőjét. Nem lenne gond ez a csajozásban, ha az életem párját keresném, és csak az kellene, aki elég tájékozott, és intelligens hozzám, de a barátnőzgetésnél ez nagyon zavaró, borzadály helyzetekbe tudok kerülni néha. Sajnos mikor igyekszem lelazulni se járok nagy sikerrel, nem igazán tudom, miről beszélhetnék egy lánnyal, akit nem ismerek egy "helló"-nál jobban. Noha nem vagyok kétségbeesve, de 16 éves létemre azért néha elgondolkozom, hova jutok ezen az úton.



2015. júl. 21. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nagyCokú tudással rendelkezel (ne haragudj de bármelyik másik kifejezésben elnéztem volna egy ilyen elgépelést), csak az arcodból érdemes visszavenni egy kicsit, lásd meg a másikban is az értékes embert. :)
2015. júl. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha valóban olyan nagyfokú tudással rendelkezel, akkor bízvást találsz témát egy laza, kötetlen beszélgetéshez, hisz bármit előránthatsz a tarsolyból.
2015. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!