Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már fél éve szakítottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve szakítottam a volt barátommal, akivel 14 hónapig voltunk együtt. Fél évig nem is beszéltünk. Most zaklat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem a szakítás lelki megnyugvás volt már aznap amikor szakitottunk. Kb egy hétig mindenhol irogatott, egyfolytaban hivott. Letiltottam. Nem is volt baj egészen máig. Ma az edzőteremben, ahova mindig jártam találkoztam vele. (Régen azt mondta, hogy butaság az edzőterem... őszinte...) Felismert. Nekem "támadt" (ha fogalmazhatom így), majd elkezdte, hogy miért nem veszem fel a telefont, stb. Próbáltam szépen elmondani, hogy nem érdekel, káromkodtam neki, veszekedés stb, még pofot is kapott, ez mind lejátszódott egy perc alatt. Amikor elmentem, azt mondta megkeres, és tudja, hol lakom. Félek tőle, mert eléggé erőszakossá vált, ezért is dobtam ki. Mit tegyek, hogy békén hagyjon? Mert amennyiben lehet szeretném rendőrségi ügyek nélkül befejezni végleg vele. 17L ő 19F

2017. ápr. 19. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem is zaklatott a volt barátom, de ennyire sosem fajult el, mégis szóltam anyukámnak. Lehet neked is beszélned kéne a szüleiddel, ők majd tuti segítenek.
2017. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!