Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú és szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és szerintem én is neki (? )

Figyelt kérdés
Jóba vagyunk már rég óta,de az utóbbi két hónapba nagyon jóba lettünk, néha rám irt(en sose mertem ráírni...) és úgy viselkedik velem mint körülbelül a barátnőjével, és én is vele de valahogy nem merem elmondani neki.Barátnőm szerint tetszünk egymásnak ,hogy közöljem vele szépen lassan hogy bejön? Nem volt még barátnője. Az szinte alap hogy "fogdossuk" egymást de csak hogy megfogja a kezem random vagy valami. Állandóan szekáljuk egymást,valaki mindig besértődik és a másik kiengeszteli. Van hogy céloz hogy barátnőm mondta hogy egy pusziért megcsinálom és erre ő hogy csókért.
2017. ápr. 20. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Abszolut!😚😊folytassatok,kezdemenyezzetek mind a ketten, de tisztan add magad,mert tudom hogy a szerelmbol fakadoan megvaltozhatunk a kiszemelt elott❣Sok szerencset sorstars😁
2017. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!