Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek. Ti mikor/kinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös Lea kérdése:

Melegek. Ti mikor/kinek mondtátok el hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves leszbikus lány vagyok. Akkor jöttem tá amikor 12 évesen beleszeredtem az egyik lány osztálytársamba. Félek felválalni mert nem akarom hogy elitéljenek vagy piszkáljanak. Az a lány aki tetszett szerintem sejti is.

Kinek mondjam el először?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. ápr. 22. 09:04
 1/5 anonim válasza:
14%

1. a Kamaszok harmada esik bele az azonosnemű barátjába, de ez általában elmúlik...


2. Ez mióta számtech kérdés?

2017. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
15%
Futtass le egy stressztesztet, az majd segít.
2017. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak akiben megbízol, és akiről biztosan tudod hogy nem fog elítélni
2017. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem muszáj rögtön a fél világnak elmondanod.Még a szüleidnek sem.Ha nagyon akarod csak akkor.Szerintem várj olyan 16/17/18 éves korodig és ha teljesen tisztáztad magadban a dolgokat akkor mond el.Vagy ha elsőnek barátnőd lenne akkor is ráérsz elmondani.Aminek meg úgysincs még itt az idelye 13 évesen.

Csak azért tanácsolom ezt mert régebben én is beleszerettem egy lányba, tényleg szerelem volt.De képzeld azóta eltelt egy kis idő és ettől függetlenül nem tartom magam leszbikusnak.Teljesen heteroszexuálisnak tartom magam. 16/L

2017. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%

"Csak azért tanácsolom ezt mert régebben én is beleszerettem egy lányba, tényleg szerelem volt.De képzeld azóta eltelt egy kis idő és ettől függetlenül nem tartom magam leszbikusnak.Teljesen heteroszexuálisnak tartom magam. 16/L

"


Az utolsó is engem igazol, lásd első válasz első pontja...

2017. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!