Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Ti hogyan és mikor jöttetek rá, hogy nem heteroszexuálisak vagytok? Otthon hogy mondtátok el? És hogy jöttetek össze a barátotokkal/barátnőtökkel?:)

Kort és nemet is írjatok:)



2016. szept. 12. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Szívesen meg.... egy 16 körüli fiút. 36/F
2016. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehet nem az én válaszom várod. Én light bi-nek tartom magam. Gyerekkoromban egy barátommal rendszeresen jártam a bokorba, ahol egymás fütyijével játszottunk. Szoptuk is egymásnak, amit már ekkor kifejezetten élveztem. Nekem azóta nem történt ilyen dolog, de erre gondolva eszméltem rá kamasz fejjel, hogy nem csak a lányok érdekelnek. Viszont emiatt van nálam az, hogy a pasiból semmi más nem vonz. A csók, az érzelmek szóba sem jöhetnének egy pasival.


De a pénisz nagyon izgat.

2016. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Úgy, hogy beleszerettem a barátnőmbe. Nem jöttünk össze azóta sem.

14/N

2016. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Egy ember jó esetben tudja, mi érdekli. :) Első szerelmem lány volt, és sem az előtt, sem az után nem érdekeltek fiúk és most 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel.


16/L

2016. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát én sokáig ragadtam magamnak is. De a végén rájöttem hogy a lányokat is szeretem.

15/L

2016. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesióra,uszoda és tábor voltak azok a helyek ahol láthattam osztálytársakat gatyában/meztelenül és nekem fel is állt mindig a látványtól.13 évesen már tudatosan kerestem az alkalmat.De nem meleg vagyok,hanem biszex.
2016. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Snapen felt vett egy meleg fiu és beszélgetünk képek ami fel is izgattak :D snapen mai napig el vagyok 17 f
2016. szept. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még osztálykiránduláson voltunk és egy fiu osztálytársam felajánlotta hogy ne pazaroljuk a vizet, ezért fürödjünk együtt.Aztán arra lettem egyszer a kabinban figyelmes hogy a srac álló farka nekem nyomódik és a zuhanyrózsát az enyémre irányítja. Utána nem történt semmi csak kimentem es ugy csinaltam mintha tokre undorito lett volna ami tortent. 15 éves voltam.

Most barátom van egy hónapja és boldog vagyok. A családomnak most mondtam el és apum kivételével mindenki támogat és szeret.

2016. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!