Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon tetszik egy srác?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik nekem és már több másik barátom is mondta már nekem hogy én is bejövök neki.Igazából elég közelről ismerem ,de nem tudom hogy lehetnénk valamikor kettesben.Randira pedig nem akarom elhívmi mivel ez a fiúk szokása. 15/L
2017. ápr. 22. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"Randira pedig nem akarom elhívmi mivel ez a fiúk szokása."


BS, annak a szokása, akinek tetszik a másik! Ha neked tetszik ő, neked kell lépned.

2017. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazábol valamilyen szinten félek és lehet hogy ezért nem tudom megtenni.Félek attol hogy nemet mond és attól is hogy ezután már nem ugy fogunk egymással bánni mint azelőtt. Mellesleg eddid még nagyon randin se voltam.
2017. ápr. 22. 23:18
 3/4 anonim válasza:
Nyomulj rá
2017. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Habár a filmekben mindig a fiú kezdeményez, a valóságban a lány (nő) az aki kiszemeli magának azt aki tetszik és vagy nyilvánvaló jeleket ad erről, vagy virágnyelven beszél vagy bevállalós és elhívja randira.

De nem kell ahhoz randira hívnod, hogy kettesben beszélj vele. Csak találsz olyan ürügyet, amivel eléred, hogy kettesben legyetek kicsit. Tanulás/ruhaválasztásban véleménykikérés/sport, stb.

Amúgy könnyen lehet, hogy ő is fél a visszautasítástól és ezért nem kezdeményez.

Ez a tini kapcsolatokban örök dilemma.

De ha tetszik és akarod, akkor lépj valamit. :)

Mondjuk tudd meg, hogy melyik a kedvenc együttese és kérj egy számot tőlük a sulirádióban.

2017. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!