Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam a baratomnak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a baratomnak hogy mondjam meg neki az igazat?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon hosszu tortenet de a lenyeg az hogy azt mondtam a baratomnak hogy 17 eves vagyok amikor csak 16 vagyok. O mar 20 felett van. Mar amikor eloszor talalkoztunk nagyon megtetszett es attol feltem hogy nem lenne nala eselyem ha elmondom neki a valos koromat.

Mar 5 honapja egyutt vagyunk es leirhatatlanul szeretjuk egymast es boldogak vagyunk. Tudom oriasi hibat kovettem el…szeretnem ha tudna az igazat csak attol felek hogy ezert elveszitenem :(

Szerintetek ezert szakitana velem? Kerlek segitsetek!



2017. ápr. 23. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szakítanék de elmondhatatlanul rosszul esne, hogy már a legelején hazudtál. Amúgy nem érdekelne, hogy 16 vagy 17. Most ez mit számít? Viszont így eléggé szar lenne.
2017. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Várd meg a 17-et és akkor már nem hazugság :P

Csak a szülinap lesz ciki. :D


Egyszerűen felvállalod, hogy hibáztál. És ha úgy dönt, hogy ezt ő nem tolerálja, akkor elhagy. De hazugságra kapcsolatot építeni... olyan mintha nem is lennétek kapcsolatba. Vagy legalábbis nem igaziba.

2017. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Annyira banom mar hogy hazudtam neki…:(

Oszinten szolva amikor vele vagyok teljesen elfelejtem a nagy korkulonbseget kettonk kozott. O sokkal eretlenebb a korahoz kepes meg en erettebb vagyok.

2017. ápr. 23. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez egy álprobléma. Nem megcsaltad, megloptad, prosti voltál vagy az akarata ellenére direkt teherbe estél. Látod, ezek az igazi gondok! Ez nem hazugság, hanem füllentés. Mondd el neki aztán nevessetek együtt azon, hogy milyen kis lepkelelkű vagy. :) Aki ezen hatalmasat csalódna az még nem tud eleget az életről. Ne emészd magad egy ilyen semmiségen. Ha nem úgy állsz elé, mint egy eretnek a spanyol inkvizítorok elé, hanem egy kicsit poénra veszed, akkor nem fog haragudni és "meg fog bocsátani". (Megbocsátja a semmit.)
2017. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha érettebb lennél nem hazudtál volna neki. NEm tökmindegy 16 vagy 17? Emiatt elhagyni valakit hülyeség, de azért már nem hogy hazudtál, egy kapcsolat lényege hogy őszinték vagytok egymással. Mond el neki, beszéljétek meg, és többet ne hazudj neki, mert bizonytalan lesz.
2017. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

En eleg erettnek erzem magam annak ellenere hogy elkovettem egy hibat. Nincs tokeletes kapcsolat ami azt jelenti hogy barki kovethet el hibakat. Soha eletemben nem hazudtam a baratomnak semmi masban.

Csak felek a reakciojatol…

2017. ápr. 23. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól amiért te annak érzed magad még nem biztos hogy az vagy, de most az mindegy mert nem ez volt a kérdés. Én is tisztában vagyok vele hogy mindenki követ el hibákat de már a kapcsolat elején hazudni neki nem szép dolog, még ha nem is akkora nagy hazugság, könnyű elbizonytalanítani valakit. Nem beszólásként mondtam, vagy értettem úgy hogy állandóan hazudsz vagy bármi, de az az 1 év legyen a legkisebb gondod :), amint írtad "leirhatatlanul szeretjuk egymast es boldogak vagyunk." akkor meg nincs min aggódnod :D.
2017. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az érettebb dolgot meg úgy gondoltam, hogy ha érettebb lennél akkor tudnád hogy ha nagyon szeret akkor nem amiatt az 1 év miatt fogod elveszíteni :)


Utolsó voltam.

2017. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vettem bantasnak a valaszodat en se azert irtam ezt le.

Koszonom szepen a segitseget! Majd meglatom mi lesz belole meg persze megvarom a megfelelo alkalmat :) Nagyon szeretem ezt a fiut es nem akarok neki fajdalmat okozni de ha egyszer hibaztam kenytelen vagyok vallalni a kovetkezmenyet

2017. ápr. 23. 19:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Eleve fiatal vagy egy huszonéveshez, de te még fiatalabbnak vallottad magad. Rossz hír,hogy te éretlenebb vagy a korodnál, leírásod szerint ő érettebb a saját korosztályánál.

Te egy éretlen majdnem gyerek vagy, ő meg egy érett felnőtt férfi. Mindenki keresgéljen a saját korosztályában. Nem áll jól senkinek, ha játssza a nagylányt.

2017. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!