Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudtam a barátomnak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondtam neki, hogy 16 éves vagyok pedig 14.. Ő 16 éves. A képeken sem én voltam amiket küldtem neki, de én tényleg nagyon szeretem. 1 hónapja vagyunk együtt (távkapcsolat) és nagyon szeretnék vele találkozni. Annyira félek, hogy elveszítem, ha elmondom neki az igazat.Azért hazudtam mert féltem, hogy az emberek nem fognak el fogadni , ha az igazi koromat adom meg. Buta ötlet volt tudom és nagyon bánom..

2015. febr. 17. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vagytok egy hónapja, de még sose láttátok egymást? Mi történik itt.
2015. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még lehetsz őszinte. Lehet megsértődik.
2015. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? El kell mondanod neki az igazat, ne halasztgasd. :)

(Azt viszont nem tudom felfogni, hogy kapcsolat-még nem találkoztunk.)

2015. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tisztelheted, ha 1 hónapja megállás nélkül hazudsz neki, gondolom ha fordítva lenne már habzana a kicsi szád, hogy milyen gonosz egy hapsi ő.
2015. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hazudj tovább
2015. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Atya gatya...
2015. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Az még úgy elmegy, hogy a korodról hazudtál, bár már az sem volt szép, de hogy a képeken sem te vagy amiket küldtél neki??? Normális vagy? Apád helyében addig pofoználak míg belilulna a fejed. Ostoba csitri...
2015. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudod a legnagyobb baj az egesszel, hogy szerinted te most 'kapcsolatban' vagy, meg 'szereted' azt a fiut. Kb. annyira igaz ez, mintha valamelyik tinifilm foszereplojet 'szeretned', mikozben csak a szobad falat tapetaztad ki a fotoival.


Sosem talalkoztatok, a kepek sem rolad keszultek, hazudtal a korodrol, ezek utan gondolom volt ott mas 'csusztatas' is. A fiu helyeben az elso, finoman fogalmazva is csalodast okozo talalkozas utan soha tobbet nem keresnelek.

2015. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen dolgot tehetsz, megírod az igazat, de az üzenetben le kell írnod a füllentés IGAZI okát.

Ne csapd be többször, 1 kapcsolatban az őszinteség és a bizalom a legfontosabb.

Ne szégyelld elárulni Neki a valódi életkorod /14 év/, a félelmed /elhagyás a külsőd miatt/, és az őszinte érzést /szeretet, szerelem ?/, amit a leveleivel kiváltott benned.

A döntés innentől kezdve nem a Te kezedben lesz, de reménykedj, hogy megért.

Sok szerencsét! :)

2015. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PearlDiver ***** válasza:
#9 jól mondja. Tálalj neki mindent, küldj igazi képet stb. Ha ezek után nem ábrándul ki belőled, akkor azért érdemes teperni.
2015. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!