Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barát nővérével...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párnahuzat kérdése:

Legjobb barát nővérével összejönni?

Figyelt kérdés
Van egy érdekes helyzet, legjobb barátom nővérének tetszek. Egy pár évvel idősebb csak tőlem. Ha összejönnék vele, és esetleg később szétmennénk, nem lenne furcsa? Esetleg volt már valaki aki így járt?

2017. jan. 7. 21:21
 1/3 Technokol Rapid ***** válasza:
100%
A barátodnak nem esne jól.
2017. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9éve vagyunk legjobb barátok, nem olyannak ismerem aki ilyenek miatt megsértődik. Most is célozgat, ha ottvagyok náluk mindig mondja neki hogy csak mellém ülhet stb. Lehet kicsit gyerekes, de jól ismerem, és ha ő már ilyennel viccelődik, rég nem poénról van szó.
2017. jan. 7. 21:25
 3/3 Technokol Rapid ***** válasza:
Ha ilyennel viccelődik biztosan sejt dolgokat. Végülis a nővére. De magamból kiindulva nekem nem esne jól. Én a helyedben kérdezősködnék a barátodtól a nővéréről. Pl.: Mit gondol ő rólad? Le fog esni neki, hogy akarsz dolgokat és, hogyha nem tetszik neki akkor a tudtodra adja. Ha nincs baja akkor szabad a pálya. Így gondolom... szerintem egy próbát megér...
2017. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!