Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársal halott dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársal halott dolog összejönni igaz?

Figyelt kérdés
Igazából jelenleg nem aktuális, de most elkezdtem kattogni egy régi sztorin... 9. Be mentem, az osztályba volt kb 30 lány meg 4 fiú. Az egyik kinézett magának.. Mindjárt első héten elhivott randizni.. MINDEN TÖKÉLETES VOLT..... Azt csodáltam, hogy sose írt rám.. Igazából visszagondolva nem csoda... Egy új osztályban voltunk és elmart melőlem mindenkit... Csak ő volt nekem.. Viszont állandóan csesztett meg a hibákat kereste bennem... Hogy kövér vagyok..(aha 50 kilóval valóban az vagyok -.-) szőrős a kezem(istenem pihék vannak rajta max... Azt is szőrtelenítettem...) meg, hogy csendes vagyok..(igazából ez sem igaz így de mindegy is.) szóval igazából nem feleltem meg neki úgy ahogy vagyok de folyton velem akart lenni, és elmart mindenkitől. 2 hónapig voltunk együtt lassan 2!! Éve, hogy szétmentünk, és azóta se láttam... Ugyanis aznap kiiratkozott a suliból és annyival lerázott, hogy megunt.. Na nekem 2 hónap teljes kiesett, a csapatok már kialakultak.. Végül sikerült 4-5 "barátnőt" találni de pár ember szemében már itt belettem skatulyázva. Kérdésem meg az lenne neki ez miért volt jó?????????? Amúgy látszott rajta, hogy szeret és sok mindent megtett értem, de át akart alakítani, meg akart változtatni.. Pl besértődött azon, hogy órán nem csókoloztam vele.. Na mindegy is el lett bszva a középsulis éveim az osztályba egy ilyen miatt.... Sokáig nem tudtam túllépni ezen, nagyon szerelmes voltam. De így no érzelem nélkül már undorétónak tartom az egészet. Azóta van már egy több mint 1 éves kapcsolatom.. Hát ég és föld..
2016. nov. 10. 19:58
 1/2 anonim válasza:
szerintem mostmár hogy ennyi idő eltelt azóta próbáld meg kiverni a fejedből és foglalkozz a mostani kapcsolatoddal
2016. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mert nem sikerült beilleszkednem teljesen miatta... És úgy jutott eszembe, hogy ma az orromhoz döfték ezt a gyereket... És igen a mostani kapcsolatommal foglalkozok, de rohadtúl haragszok erre a srácra
2016. nov. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!