Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha végét járja vagy elromlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha végét járja vagy elromlik a kapcsolatotok, esetleg randizgattok valakivel, de érzitek, hogy nem menne vele a dolog, nem szoktatok gondolni mégis arra, hogy lehet, hogy nem lesz következő?

Figyelt kérdés
Hogy nem találtok utána senkit? Oké, hogy "jön másik" és hasonlók, de egyáltalán nincs rá garancia, senki sem tudja ténylegesen, hogy mi lesz a jövőben, folyamatosan a "majdban" élni pedig elég sz*r dolog.
2014. aug. 1. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, nem! De a szerelem az olyan hogy egyszercsak majd kopogtat az ajtón :) ;)

Egyébként nem hinném hogy nem lenne több ilyen "fellángolásod" vagy ne találkoznál egy olyan lánnyal/fiúvval akibe beleszeretnél vagy csak simán megkedvelnéd. Am hány éves vagy?

2014. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyha végét járja a kapcsolat akkor jobb ha vége szakad, akkor jobb egyedül és igy lehetőség lesz egy ujabb kapcsolatra.. Ha benne marad valaki egy rossz kapcsolatban akkor csak boldogtalan lesz. Én inkább egyedül maradok, minthogy azért járjak valakivel, mert lehet nem találok másikat..És mindenki talál másikat, csak kicsit nyitottnak kell lenni, eljárni erre-arra, azt majd találok, ha nem is rögtön lehet csak pár év mulva, de ugyis lesz.
2014. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig van és mindig is lesz lehetőség új kapcsolatra kapcsolatokra a kérdés hogy ki mennyire nyitott ezekre illetve mennyire kap az adott lehetőségeken... A majdban élni szar dolog de semmi nem egy perc alatt jön vagy megy..
2014. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Az eddigi tapasztalataim alapján nem vagyok róla meggyőződve, hogy csakúgy jönnek-mennek a lehetőségek az ember életében, személy szerint nekem elég ritkát, pedig nem a szobám sarkában ülök egész nap.
2014. aug. 1. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogjunk kezet, kérdező! Én el is járok itthonról, de valahogy mem adódnak azok a lehetőségek! 23 vagyok... Lehet, hogy még várni kell.
2014. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De az nem megoldás, hogy egy nem jól müködő kapcsolathoz ragaszkodjon valaki. Nekem ha nem érzem magam jól egy kapcsolatban, nincs meg köztünk a teljes összhang, akkor én szakitok. 16 éves koromban volt egy komoly kapcsolatom, de azóta nem volt és most 22 L vagyok, de ugy vagyok vele addig inkább egyedül maradok, még nem találok megfelelő társat, akivel minden jól müködik köztünk.
2014. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis tudom, hogy nem jön utána senki. De inkább egyedül mint egy púppal a hátamon.
2014. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!