Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja nekem egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja nekem egy lány, hogy aranyos vagy cuki vagyok, ha valami kedveset mondok neki?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 17:39
 1/8 anonim válasza:
100%
Ezzel fejezi ki hogy ertekeli amit mondtal es hogy jol esett neki
2017. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de furcsa, hogy nem azt mondja, hogy: kedves vagy Bence, vagy jófej vagy Bence mint bárki más. Mert nem mondott még nem nagyon mondott ilyet nekem valaki.
2017. ápr. 24. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen lányos dolog.😅😅

De viccet félretéve, én ezeket a hozzám közelebb álló emberekre használom, ismeretleneknek, vagy kevésbé közeli plbarátoknak/ismerősöknek mondom hogy kedves tőlük az vagy az

A barátomat is mindig leédesezem, cukizom, aranyosozom ha valami kedvesetmond vagy bókol. Nem mindig szereti, mondván "ő nem cuki" (190 magas) igazából az "egója" miatt hogy pl barátai előtt ne mondjam ezt rá, de nekem akaratlanul ezek a szavak jönnek a számra, mert ezzel azt fejezem ki hogy egy bizonyos szintnél közelebb áll hozzám az illető :)

Remélem segítettem 17/L :)

2017. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. ápr. 24. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát talán azért mondja,mert aranyosnak és cukinak talál téged 😂Ám egy fiú miért találja ezt furcsának? Ez csak egy egyszerű gesztus. Szerintem nincs határozott jelentése,én is sokszor használom fiúknál :) Ezzel úgymond megköszöni a bokot. 16/L
2017. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom... én ezt valahogy furcsának találom
2017. ápr. 25. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
hát igen mint ahogy a 3as válaszoló mondta, ez olyan tipikus lányos dolog😂😂 amúgy hány éves? Nem mindegy, hogy egy 8 éves vagy 18 mondta😄
2017. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16 éves
2017. ápr. 26. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!