Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátságból csinálja?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátságból csinálja? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és az egyik fiú osztálytársammal sokat szoktam írni, de sokszor azt látom hogy néz, és ma is csak úgy hátulról megölelt...de már sokszor mondta hogy csak barátok vagyunk meg ilyesmik....de olyan furcsa....szerintetek?

2017. ápr. 26. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valami nem világos kérdezzetek :)
2017. ápr. 26. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki, csak nem akarja bevallani.

De az is lehet, hogy olyan "ölelgetős" típus, nekem is van egy ilyen osztálytársam, aki a nőnemű haverjait ölelgeti, meg hasonlókat csinál, de igazából nem érdeklődik irántuk.


Hát asszem ez nem sokat segít, de na...

2017. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom...a többi lánnyal néha bunkó...vagyis hát na úgy ugrajta őket de velem kedves mindig 💕 de már azt is mondta egyszer hogy ne vegyem úgy fiúnak (?😂) hanem csak barátnak szóval 😌
2017. ápr. 26. 18:53
 4/4 SaJt01 ***** válasza:

Nehéz de mielőtt ilyeneket gondolsz, 100%-ig tisztázd magadban az érzéseidet. Próbáld meg végig gondolni és elemezni a helyzetet. Döntsd el hogy tetszik e vagy nem.

Lehet hogy most egyből rávágod hogy: Dehogy tetszik!

De az ember nem ismeri magát. Szóval tényleg alaposan vedd szemügyre az érzelmeidet.

Miután elhatároztad magad(ez nem azt jelenti hogy a másik variációt el kell vetni, hanem azt hogy legyen fogalmad arról hogy éppen mit érzel pontosan, és ez természetes ha később változik) az elhatározásod alapján döntsd el hogy mit kezdesz ezzel a helyzettel.



NAGYON FONTOS ne azért érdekeljen a srác mert te érdekled a srácot. Az egy halott dolog. Akkor kezdj vele akármit is hogy ha neked van ilyen indíttatásod magadtól. Különben nagyon csúnya vége is lehet.


Nekem van olyan barátom akibe teljesen szerelmes vagyok, és jól meg vagyunk barátnak :)

Ha szeretet van és hátsó szándék nincs, akkor minden működhet

2017. máj. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!