Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti veletek volt már ilyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veletek volt már ilyen? Észrevettétek már ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik már hetek óta. Észrevettem, hogy amióta sokat gondolok rá, és arra gondolok, hogy a barátnőm lesz talán ő az igazi (tudom... én már csak ilyen romantikus vagyok :D) szóval folyton ő jár a fejemben és egyszerűen mindig összefutok vele. A legváltozatosabb és váratlanabb helyeken összefutok vele, MINDEN NAP majdnem úgy, hogy nem egy suliba járunk. Vagy itt vagy ott de mindig összefutok vele ez olyan furcsa. Veletek volt már ilyesmi? Persze lehet "véletlen" de tényleg majdnem minden nap látom valahogy és tök máshol tök random.

Szoktuk nézni egymást, szemezünk néha valahogy olyan furcsa mert amúgy elvileg van barátja. De mindig összefutunk mintha a sors is azt akarná, hogy ismerjük már meg egymást. Nagyon szimpatikus is, és már biztosan odamentem volna dehát van barátja... Mondjuk mégis úgy néz rám, és már olyan is volt, hogy tök egyértelmű volt hogy rólam beszélnek a barátnőivel. Szerintetek tetszek neki? Most mit csináljak? Nem tudom -meg nem is akarom- kiverni a fejemből, és hát olyan furcsa, hogy mindig összefutunk. De csak vele van ilyen, ismerem pár barátnőjét is legalábbis látásból távolról és érdekes őket pl nem látom ennyit. Tudom, hogy ez hülyeségnek tűnhet de akkor is olyan fura. Bevonzom tudat alatt vagy mi?


2017. ápr. 26. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"tudom nincsen véletlen, hogy meg van írva a sorsunk

szóval te és én megint jó idôben a legjobb helyen voltunk"

Idézet:Road nem elég

2017. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg vele beszélgetni. Ott kiderül hogy van e barátja vagy nincs.
2017. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!