Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogy ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy ebből a körből kerülnek ki a gold digger lányok?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy a pénzéhes illetve pénzt "elváró" lányok nagyrésze a középkategóriás anyagi környezetből kerül ki. Tehát aki gazdag családba születik az lehet, hogy szintén gazdag férfit vár el maga mellé de én személyes tapasztalataim alapján még nem igazán találkoztam ilyen családban felnőtt bunkó és lekezelő lánnyal és nem is volt nekik annyira fontos a pasi pénze elvére nekik már családon belül megvan (az már más kérdés hogy sokszor a férfiak is tudnak igazi gold diggerek lenni). Aki pedig szegényebb csoportba tartozik szintén ritkábban kerül aranyásó szerepkörbe mert jó esetben már meg tud becsülni egy átlagos-átlagon felüli fizetést is vagy mondjuk örül ha panelból kiszakadhat egy szebb lakásba vagy családi házas környezetbe.

Viszont ha most így végiggondolom az összes anyagias undorítóbb viselkedésű lány akiket ismerek vagy volt velük dolgom mindegyikük olyan átlagos vagy kicsit átlag feletti családból jön ahol azért amennyire lehet ki is lett nyalva a fenekük de úgy mégsem luxus. Megint leszögezem, hogy azoknál akiket én ismerek a pali anyagi helyzete az elsőszámú szempont, a külsőt is megelőzi és a társadalmi státuszt. A lényeg, hogy menőnek tűnő kocsija legyen és vigye ide oda, kapjon ezt-azt és a legeslegfontosabb: Mindezt megoszthassa magáról a neten, hogy lehetőleg mindenki lássa.

Persze ők nyilván nem szeretnének és valószínűleg nem is tudnának tenni azért, hogy maguktól felkapaszkodjanak de tényleg ismerek egy olyan lányt akinek ha megemlítesz egy férfi nevet akkor az az első kérdése, hogy "gazdag?". Pedig ez a csaj is tök normális anyagi körülmények közül jött csak hát pénzéhesek voltak a szülei is gondolom csak nekik nem jött össze de azért elkényeztették a kislányt ahogy lehetett, gondolom így alakult ki ilyen anyagiasság a személyisége ki tudja. Sajnos ez elég gyakori manapság a fiatal csajok körébe azt vettem észre, persze lehetne írni, hogy jaj dehát régen is a pénzeshez adták a lányt stb. Csak az a különbség, hogy ott nem a csaj választott. Egy kényszerházasság helyett szívesebben lett volna a szerelmével, manapság meg a szerelem ugyan kit érdekel, csak legyen gazdag és kész. Szerintetek?


(Ja és nem állítom, hogy az összes nő pénzéhes és nem is szidom őket. Akinek nem inge ne vegye magára)


2017. ápr. 15. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

"mindegyikük olyan átlagos "


Az átlag azért átlag, mert abból van a legtöbb. Így a számok törvénye alapján is innen kerülnek ki a legtöbben.

2017. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hisz a Goriot apóban is volt. Micsoda megfigyelőképesség. :)
2017. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. leírta a választ
2017. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
És téged miben érint ez a dolog? Milliomos vagy és tapadnak rád az ilyen nők? Mert ha nem, akkor miért foglalkoztatnak ennyire? Miért fáj neked az, hogy olyan emberek, akiket lenézel hogyan élnek? Lépj rajta túl!
2017. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol.


Szóval a csóró lány azért nem anyagias, mert beéri azzal, amit sokan tudnak nyújtani, de még így is egy szinttel fentebb lépne. Alsóból a középkategóriába.


Tudod a középkategóriás csaj is csak egy szintet lépne fentebb, de az már a felsőkategória, amit kevesen tudnak nyújtani.


Tök hülyeség, amit leírtál.

2017. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Na én "átlagos vagy kicsit átlag feletti családból" származom, szóval akkor ideje elkezdenem a gold digger képzőt, hogy beteljesítsem a gyakoris pasik sztereotípiát :D :D


u.i.: Mielőtt megvádolnál, nem nem vettem magamra. Csak már uncsi a napi 100. trolloknak írt feszültségkeltő kérdés.... :)


23/N

2017. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tökre egyetétek veled, én ugyanezt tapasztaltam. Egyetemen hemzsegnek az ilyenek. Mindenkek BMW-s pasi, étteremben vacsizás, iPhone és társai. Az nem számít hogy a pasijuk 10-ig nem tudna elszámolni.
2017. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!