Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totális hülyét csinált belőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totális hülyét csinált belőlem, teljesen összetörtem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel barátok voltunk, ő volt az, aki kezdeményezett, én eleinte nem éreztem iránta többet. A dolog odáig fajult, hogy két alkalommal is megcsókolt, azt mondta, szeret, majdnem összejöttünk. Viszont utána úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna, ez ment egy hónapig. Most pedig megtudtam, hogy összejött valakivel. Ráadásul másoktól hallottam vissza, ő még csak el sem mondta. Ez egy hatalmas pofára esés volt nekem, olyan butának és naivnak érzem magam. Össze vagyok törve, itt sírok, nem tudok másra gondolni, pedig tudom, hogy nem éri meg... Nem tudom, mit csináljak...

19/L



2017. ápr. 28. 16:01
 1/7 L.Bandita ***** válasza:
100%
Ott a hiba, hogy az a majdnem összejöttetek az azt jelenti hogy nem jöttetek össze. A kérdés hogy miért is nem vagy ki miatt nem. Lehet te nem voltál túl egyértelmű hogy szeretnél vele összejönni. Mondta egyikőtök is a két csók után, hogy akkor ezt folytatni kellene? Ha nem, akkor nem tartoztok egymásnak magyarázattal.
2017. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad butának, mert erről nem te tehetsz. Egy paraszt, bunkó.
2017. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Beszéld meg vele, HA LENYUGODTÁL(!!!) és vondd kérdőre, hogy akkor mi is van köztetek. Tehetsz mást?
2017. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
a 3-al nagyon egyetértek vond kérdőre hogy amúgy mi a fast akart tőled ha utána összejött valakivel.legyél ügyes, és ne sírj idióták miatt. :)
2017. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 L.Bandita ***** válasza:

Azért kérdezzük már meg a kedves kérdezőt, hogy mit ért az alatt hogy majdnem összejöttek a két csók után. Itt az derült ki hogy a fiú kezdeményezett, a két csókot is ő adta és szerelmet is vallott. De miért nem jöttetek össze?

A kérdező hogyan reagált a csókra és hogy szerelmet vallottak neki, közömbös volt, tetszett neki, visszacsókolt? Adott e egyértelmű jeleket a fiúnak hogy valami megmozdúlt volna benne?

2017. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, adtam egyértelmű jeleket. Még beszéltem is vele az eset után, hogy ő mit akart, de kerülte a témát, meg engem is. Utána ugye jött ez, hogy barátnője lett.
2017. máj. 1. 20:58
 7/7 SaJt01 ***** válasza:
100%

Ez rémes lehet!

Amikor hasonló helyzetbe kerültem nekem nagyon jót tett hogy elolvastam és megnéztem utána filmen is: Egy különc srác feljegyzései


Kérdőre vonni szerintem nem célra vezető hogy ha abból a szempontból nézzük hogy boldog legyél. Ha beszélnél vele erről több rosszra mint jóra vezetne a beszélgetés és ez szerintem belátható józan paraszti ésszel.

Ami történt történt. Nem kell turkálni a kakiban. De ez nem azt jelenti hogy utáld, csak ne kerülj bele ugyan abba a hibába még egyszer. Gondolj arra hogy mióta így érzed magad hány eséjt szalaszthattál el. Hány remek fiút nem vettél észre a buszon, vagy az iskolában akire nem is gondoltál volna hogy jó arc. Tehát zárkózz el. A fogalmazásod alapján nagyon is rendes ember vagy, és a férfiak sokat veszítenének azzal ha nem adnál nekik több esélyt

2017. máj. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!