Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzalmasan rosszul érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan rosszul érzem, magam összetörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőm elment, kollégáival elvileg csak egy vacsis este lett volna amin teljesen berúgotak, megbeszéltük, hogy elé megyek ha felhív. Teljesen aggódtam miután kb 1 óra elmúltával sem jelentkezett (egy rövid üzi elég lett volna h tudjam jól van), próbáltam hívni csörgetni, majd mikor fel vette alig tudott beszélni, mondtam h kimegyek elé segítek neki, válasz h nem kell jól érzi magát.

Oda adta a telefonját kollégájának szintén satu részeg hölgynek, vele beszélgettem, nagyon megalázó volt, könyörögni h mondják meg hova vitték, ide oda rohangáltam h keressem nem e esett baja, közbe persze végig hallottam hogy a vonal végén engem röhögnek ki hogy szánalmas vagyok, mert féltem azt aki fontos nekem. A lány is tette alá a lovat nem tudok már ránézni se úgy. Soha n aláztak meg ennyire, ráadásul balhéba is kerültem, eltévedtem barátnőm elég jól ismeri a belvárost nem segített, nevetett rajtam.

Folyamatosan értek ilyenek, nyomorultul érzem magam.. Mit tegyek? Én hibáztam?


2016. nov. 19. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Ne hibáztasd magad, rúgd ki a link barátnődet pàros lábbal, szórakozzon mással.
2016. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Háát a kolegínára rátehetted volna és maradhattál volna otthon. Ez nálam már nem férne bele és ezt meg is mondanám, ha nem változtat akkor meg saj álom, ennyi.

30/f

2016. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szakítsál vele, aztán majd sírhat...
2016. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
És miért rohangáltál utána? Nekem azért egyértelmű, hogy nem kért rá, mivel ugye azt mondta, hogy nem kell érte menned, jól érzi magát. Gondolom, ő tudta hol van, tudott beszélni, mozogni, ergo semmi baja nem esett, csak részeg volt. Te meg mégis mentél utána, pedig NEM kérte. Miért is tetted akkor?
2016. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy éreztem a telefonba, hogy nem beszámítható és a visongás, sikítás is a háttérbe, kiakasztott, féltettem ennyi.
2016. nov. 19. 20:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Figy,ha azt mondják nekem,hogy ne gyere,akkor én nem pattogok és drámázom.

Nagylány,nem volt egyedül,mitől féltetted ennyire?

lehet kijött belőle az igazi probléma,mert megfojtod ezzel az aggódással/féltékenységgel,azért nem akarta,hogy menj.

2016. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fun fact: a részeg lányok visítoznak, így fejezik ki, hogy jól érzik magukat. Soha nem láttál még részegen szórakozó lányokat, hogy ettől kétségbeestél?
2016. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
ilyen esetben általában simán megfektethető szinte bárki által a "hölgy", ami meg is szokott történni
2016. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A 8-as kifejtette mi volt a fő probléma
2016. nov. 19. 21:13
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Hibáztál, igen. Nagyot.

Párom is hozzád hasonlóan aggódó, ha bulizunk barátnőkkel, hazafelé én is hívogatva vagyok, sokszor egészen ajtóig, míg haza nem érek, meg ha messengeren dumálunk, akkor hol vagyok, merre járok, mennyi még, stb. Volt már rá példa, hogy egy ilyen aggodalmas rohamában az egyik barátnőmre is ráírt, hogy jól vagyunk-e (nem volt térerő a szórakozóhelyen), de ha nekiállt volna hozzád hasonlóan a földhöz verni magát, hogy de csakazértis értem jön, mert hogy képzelem azt, hogy részegen vihorászok... nos, valószínűleg már nem lennénk együtt.

Elfogadtam, hogy aggódik értem, és nem érzem fojtónak a gondoskodást, de ez személyiség kérdése is. Az például már kifejezetten zavar, ha buli _közben_ nyaggat, ne haragudj, baráti társaságban nem az az első dolgom, hogy óránként sms-t küldjek, hogy még élek... Természetesen annak örülök, hogy hazafelé telefonkapcsolatban vagyunk, vagy értem jön, mert nem a legjobb környéken lakom, de nehogy már ő mondja meg, meddig vagy hol bulizhatok, nem az apám...


Szóval a barátnőd helyében én sem reagáltam volna másképp, sőt, talán még rosszabbul is - én rád nyomtam volna a telefont pl. Mondom ezt annak ellenére, hogyha a párom van bulizni a haverjaival, én is ugyanúgy aggódom érte, és kérem, hogy szóljon, ha már megy haza - de nem zaklatom óránként, hogy élnek-e még, pedig aztán ők hajlamosak mindig balhéba keveredni...

2016. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!