Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, összetörtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, összetörtem?

Figyelt kérdés

A barátommal mostanában elég sokat veszekedtünk, sok volt a feszültség köztünk. Nem volt túl sok ideje rám, eléggé egyedül éreztem magam. Míg nem kibukott belőle, hogy nem tudja mit akar és szünetet kért.. nagyon nehezen tudtam belemenni, mert rettenetesen félek, hogy a szünet azt a célt szolgálja, hogy kidobjon. De más választásom nem volt..

Azt mondta szeret, de visszahúzom és hogy idő kell neki, hogy kiengedje a gőzt.

Megmondtam neki, hogy minden erőmmel a helyes úton leszek, de olyan mintha észre sem vette volna hogy ezt írom.. folyamatosan az eddigi dolgokat vágta a fejemhez, holott úgy érzem minden probléma 2 emberes.

Megőrülök ebben a kétségben, nem tudok készülni se a vizsgáimra, nem megy.. írtam neki hogy beszéljünk mert nem bírom, de nem kaptam választ.

Mit tegyek? Össze vagyok törve..



2017. jan. 15. 16:34
 1/3 RRR ***** válasza:
100%

Te semmit,neki kell végre lépnie

tanulj,mert az most a legfontosabb,hidd el

2017. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most semmit sem tudsz tenni...a legfontosabb hogy ne járj rá a nyakára, ne hisztizz, ne zaklasd. Hagyj neki teret.


Próbálj nem rágódni a problémán.

2017. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szünet azt jelenti, hogy vége, mert ha újrakezdenétek, újra előjöhetnének ua. problémák, és egyszer már próbáltátok, nem voltatok boldogok, lehet, hogy célszerű lenne elengedni a másikat. Amúgy is, én úgy tudom, hogy folyamatosan a társaink mellett fejlődünk mi tökéletes társsá, szóval a következő kapcsolat majd ami jön, mindig jobb és jobb lesz.
2017. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!