Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen ember vajon találhat...

Ilyen ember vajon találhat valaha párt?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de sajnos elég sikertelen ilyen tekintetben.

Szépnek egyáltalán nem vagyok, viszont ha egyáltalán ezen túl is jutnék egy lánnyal a továbbiak biztos, hogy nem ennének.


Sajnos eléggé furcsa egy természetem van, a világ felé mutatom azt amit elvárnak tőlem, egy teljesen unalmas hétköznapi embert, aki esetleg annyiban fura, hogy kerüli a társaságot.


Viszont ez közel sem azt jelenti, hogy ne keresném a társaságot, csak épp nem a klasszikus értelemben, hanem egy embert keresnék, aki lelki társ is, aki előtt nem kell mutatnom, a megszokott, unalmas színházi előadást.


Valamiért vonzódom mindenhez, ami komor, szomorú és úgy egyáltalán minden ami nem a klasszikus értelemben vett vidám dolog. Nem vagyok goth, de talán leginkább azt a világot tudnám számomra elfogadhatónak tekinteni. Például szívesebben sétálnék egy lánnyal egy sötét, hideg téli estén, de úgy, hogy ott vagyunk egymásnak, mintsem ugyanezt egy napfényes nappali órában. Vagy épp akivel jobban tudnánk érezni magunk egy szomorkás esős napon, a szobában beszélgetve, vagy épp a teraszon üldögélve, mintsem a strandom " vidámkodva ". Szóval ahol az őszinte érzések a legfontosabbak, de mellé van egy sajátos kis világunk.


A fő gond, hogy nem is tudom, hogy miként lehetne ilyen tekintetben ismerkedni, mivel a legtöbb lány esetében elsősorban a külsőségek alapján kell megfelelni, ha ez nem felel meg már esély sincs a komolyabb megismerésre, aztán ha ez az akadály el is hárul, a fentebbiekben leírt természetű lányokat nem tudom egyáltalán hol lehetne találni, vagy ismerkedni.



2017. ápr. 26. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a depressziós embereket jobb kerülni.
2017. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

#1 ha ennyiből megállapítod hogy depressziós csak gratulálni tudok. Rohadt okos vagy.


Kérdező, egyszerűen ezt szereted, ez olyan mintha megkérdezném hogy lesz-e valaha párom ha én nem szeretem a zöldségeket, vagy a lila színt. Biztos van valaki aki ugyanigy van vele mint te.

2017. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CFB ***** válasza:
100%

2esnek igaza van.

Minden ember találhat magának párt, nincs olyan hogy 'én ezt meg ezt szeretem/én ilyen vagyok, és akkor törvényszerű, higy nekem nem lesz senkim.'

Fel a fejjel! Egyszer úgyis megtalálod az igazit. :)

2017. ápr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Valamiért vonzódom mindenhez, ami komor, szomorú" - írod.


Én nagyon sokáig nem tudtam, hogy nálam pl. miért van ez. Majd olyan élethelyzetet sikerült teremtenem magamnak, amely meghozta a választ is...


Hihetetlen megkönnyebbüléssel vettem tudomásul, hogy vannak emberek, akik arra születtek, hogy másokat GYÁSZUKBAN VIGASZTALJANAK. Hatalmas mennyiségű belső fájdalomtól szabadultam meg ennek a felismerése által.


(Ilyen munka lehet például a temetők körüli elfoglaltság/hivatalos állás.)

2017. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!