Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszautasitastol felek! Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakaoscsiga02 kérdése:

Visszautasitastol felek! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik. 1evvel idosebb szerinten az tok korrekt. Nagyon tetszik de mivel en nem vagyok a legszebb (nem vagyok 40kg-s es nincs babasima borom) nem merek odamenni vagy ra irni mert felek hogy visszautasit. De megis megszeretnem tudni hogy erez ő! Mit tegyek?

2015. nov. 19. 20:13
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
Én is így vagyok, nem tudom. Én azt tervezem , hogy elmondom neki, hogy tetszik nekem, s majd meglátjuk. Csak olyan nehéz erőt meríteni ehhez. Ha visszautasít, mi vagyunk olyan jóban, hogy ez ne legyen nagyon nagy hátrány. Próbáld meg barátnődet megkérni, hogy kérdezze meg tőle, tetszel e neki.
2015. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg csalimesével meghódítani!

Elmondod neki, hogy szeretnél összejönni egy sráccal, de nincs semmi ötleted, és nem is csókolóztál még, és ha lenne olyan kedves hogy adna tanácsot, és megmutatné, elmondaná hogyan kell csókolózni, sokat segítene!

:-)

2015. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!