Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy azért néz, mert tetszem neki (külsőre), vagy mert nézi, hogy mit bámulom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miből tudom eldönteni, hogy egy lány akit látok a buszon mondjuk azért néz rám, mert tetszek neki, vagy azért, mert már én rá néztem, és a szemkontaktust is igazából csak azért tartja, mert magabiztosabb, és nézi, hogy miért "bámulom"?


Pl.:

Tegnap láttam egy lányt a buszon, amikor a buszmegállóban álltam. Szokás szerint végig szoktam pásztázni a tömeget. Egyszer csak észrevettem, hogy egy szempár mered az én irányomba, azonnal oda is néztem. Egy lány ült ott. Viszonylag hosszú ideig néztük egymást, olyan 7 másodpercig, aztán elnéztem, mert gondoltam, hogy lehet, hogy csak azért néz, mert azt hiszi, hogy bámulom, és nem akartam, hogy kellemetlen legyen neki (és ezáltal nekem is) ez az egész. Közben egyébként kiemelkedett a székéből, hogy rám lásson. Kicsit késöbb (kb 10 másodperc múlva) visszanéztem a buszra, és amint abba az irányba fordítottam a fejem, ő is rámnézett. Aztán elindult a busz, hátrafordult az utolsó pillanatban és rámmosolygott.


Ebből hogyan lehet megállapítani, hogy tetszem-e neki külsőre, vagy csak egyszerűen élvezte a figyelmet?



2017. ápr. 30. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdésedre válaszolva, ha elmosolyodott, akkor azért nézett, mert tetszettél neki és nem azért, mert észrevette, hogy bámulod.
2017. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki.

Én olyan 1 hónapja szemeztem egy sráccal, és most ott tartunk hogy hazakísérget. Szóval ha ő is tetszik neked akkor itt nincs probléma :D

2017. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha nem mosolyodik el a lány?

Mekkora arányban félnek a lányok csak úgy rámosolyogni valakire?

2017. ápr. 30. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha nem mosolyodik el akkor úgy nehezebb. De például én ha látom hogy valaki bámul , miután észrevettem ,hogy néz , nem bámulom vissza ,mert az olyan mintha buzdítanám. Ergo próbálom nem észrevenni.


Meg azért van különbség a "mi a francért bámulsz" nézés és az "helló te ki vagy ,bejössz" nézés között:D


Ha nem tetszik neki hogy nézed azt látni fogod az arckifejezésén.

2017. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eddig egyetlen egy fiúra sem mosolyogtam rá. Félek, hogy ő nem azért néz, mert tetszem neki, hanem mert észrevette, hogy bámulom.

#1-es vagyok

2017. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!