Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért dicsérget engem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicsérget engem mindig az egyik barátom, magát meg letolja külsőre? Tetszem neki, azt tudom, de akkor is érdekes ez a viselkedés. Pl: "Te most is, meg mindig milyen szép vagy/csinos, én meg most is szakadt vagyok. " és társai kijelentések.22L

Figyelt kérdés
Mi az oka?
2015. máj. 26. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Önsajnálat, ne dőlj be neki, mert csak átakarja fordítani ego-növelésre:D Mert ilyenkor természetesen a nő mondja, hogy dehát te is jól nézel ki stb. Aztán az eszmecsere már odáig fajul hogy pasika egója az egekbe kerül, és már te érzed magad úgy hogy középszerű vagy mellette:DD


Szóval csak óvatósan. 22 évesen amúgy is mindenki szép, és helyes:)

2015. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszel neki, csak nem tudja, hogy ez kölcsönös-e. Szerintem így próbálja "kiprovokálni" hogy add te is valami jelét az érdeklődésnek, vagy az is lehet, amit egyes írt.
2015. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első 2-nek igaza van.

önsajnálatos is, meg azt várja h reagálj rá

2015. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálja megtudni azt, hogy te mit gondolsz róla.

Mivel láthatóan nem mondasz ellent neki, ezért egyetértesz abban, hogy ő szakadt és nyomi.

2015. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen ellent mondtam neki, mivel nem gondolom 'nyominak', sőt, irigylésre méltó a céltudatosságát és törekvését figyelembe véve. A lusta emberek nyomik. Csak megfigyeltem, hogy szinte mindig ezt csinálja.
2015. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Oops, én voltam. :)
2015. máj. 26. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
az első válaszoló szerint helyes vagyok ^-^
2015. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi, ezzel (vagy bármivel) lehet esélye egy nála jobban kinéző lánynál.
2015. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!