Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerelmes vagyok? 18 éves...

Szerelmes vagyok? 18 éves vagyok, lány, és leszbi (tudtommal). Középiskolába járok, ahol van egy tanár (nő), akihez nagyon közel állok.

Figyelt kérdés

Mindig beszélgetek vele, és mindent elmondok Neki. olyat is, amit másnak lehet, hogy nem. Nagyon megbízom benne. Erősen kötődöm és ragaszkodom hozzá.

Nagyon szeretem őt, mint embert és még a tárgyat is szeretem, amit tanít.

Már év elején, amikor elkezdett tanítani, tudtam, hogy jobban meg fogom szeretni, mint akárki mást, de nem sejtettem, hogy ilyen mértékben.

Ő tökéletes! Nem látok benne hibát. Humoros, kedves, fiatalos, gyönyörű, intelligens, ugyanakkor viszont kellő szigorral rendelkezik, ami nekem bejön.

Nagyon sokat gondolok rá, jól esik, ha vidámnak látom, viszont ha rosszkedvű, vagy ideges, akkor én is levert vagyok...

Ha valaki akár csak egy rossz szót is mond róla(mert nem mindenki szereti) az engem felbosszant, és zaklatott leszek.

A közelében lenni nekem olyan, mint egy gyógyító balzsam a lelkemnek... Úgy érzem, hogy ő is szeret engem, ami jól esik, de reális vagyok és tudom, hogy ő csak mint embert és mint egy jó diákot szeret engem... Ez nem is baj. Viszont jövőre érettségizem, és akkor jelentősen kevesebbet fogom őt látni...vagy talán egyáltalán nem is. Nem tudom, ez vajon szerelem lehet, vagy összekeverem a nagyon erős szeretettel és ragaszkodással?...esetleg rajongással?

Kiskoromban nagyon rossz volt a magaviseletem, ami miatt pszichológushoz vittek a szüleim. Az "orvos" megállapította, hogy nekem az értelmi szintem kétszer olyan magas, mint az érzelmi...tehát aligha vannak érzéseim.

Nem lehet, hogy csak most érettem meg rá, hogy bárkit is szeretni tudjak? Arra tudok következtetni, hogy mivel én még sosem szerettem úgy igazán senkit, most még ismeretlen számomra ez az erős, melegséggel elárasztó érzés, ezért szerelemnek hiszem...pedig valójában csak szeretet... Van ebben valami ráció? Tudom, bonyolult, de csak így tudtam megfogalmazni...



2017. ápr. 25. 17:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ha ez szerelem, akkor lehet/kell tenni ellene valamit? Vagy majd magától elmúlik?

Mondjam el neki, vagy inkább ne rontsam el a már így is jó kapcsolatunkat? Ezzel elrontanám egyáltalán, vagy érett felnőtt nő módjára kezelné a dolgot? Bocsi a szószátyárkodásért, de annyi meg annyi kérdés merül fel ilyenkor az emberben

2017. ápr. 25. 17:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Akármit érzel, egy tanárral való kapcsolat a tanár munkájába kerül. Mert ez tiltott. Amúgy sem biztos viszonozná.
2017. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"ezért szerelemnek hiszem...pedig valójában csak szeretet... "


Na na na, te tudod, hogy szoktál e masztizni rá, szoktál vagy nem ? Akkor meg te tudod, hogy szerelem vagy szeretet e, nem kell ezt túl spilázni.

2017. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam. Nekem ahhoz kép is kéne, mert úgy nem tudok, ha csak elképzelem...😅 De róla pont nincs fent kép facebook-on. Meg igazából sehol. Szóval ilyen szempontból gáz helyzetben vagyok, mert így mégcsak nem is láthatom akkor amikor akarom...😮
2017. ápr. 25. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

lol :D


Akkor lehet csak tényleg szeretet ez a részedről. Full gáz :D

2017. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mármint mi gáz?

Az hogy nincs kép róla, az hogy szeretem, vagy az, hogy összekeverem a két érzelmet?

2017. ápr. 25. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Neeeeeemááár,tanárhoz neeee állj közeeel
2017. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mélységes érzésvilágod van. Az orvos tévedett. Szerintem várd meg az érettségit, utána a banketten mondd el neki az érzéseidet.
2017. ápr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Elmondtad neki, hogy szereted őt?
márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!