Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy a szexuál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a szexuális vágyaim már előjöttek, de nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok.

Egy ideje már előjöttek a szexuális vágyaim,de nem vagyok szerelmes. Sokszor elgondolkoztam már,hogy milyen lenne lefeküdni egy fiúval,de egy párkapcsolatot nem tudnék elképzelni. Nem úgy kéne lennie,hogy először szerelmes leszek és utána kéne előjönnie a szexuális vágyaimnak?


A kérdést újra kitettem ide,a homoszexualitás kategóriából törölték :/



2017. máj. 2. 18:51
1 2
 1/14 KnightBalazs ***** válasza:
74%

A world of warcraft-tól vagy a super máriotól. Még ráérsz szerintem eldönteni a szexuális beállítottságodat és gondolkodni azon, hogy most akkor ilyen szexuális vágy vagy olyan.


Vicc nélkül mondom, hogy inkább tanulj ebben a korban, sportolj és töltsd az időd a hobbyddal lesz még elég időd fajtalankodni, most még élvezd ki a gyerekkorod és vidd végig a san andreast.

2017. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez így szokott lenni, teljesen normárlis.
2017. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális vágy és a szerelem soha nem függött össze.
2017. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
#1: a San Andreas végigvitelével egyetértek, de olyan fura, hogy azt írod, "ráérsz eldönteni". Még mennyien gondolják azt vajon, hogy ez egyéni döntés kérdése? Te mikor döntötted el, hogy melyik nemhez vonzódsz?
2017. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 KnightBalazs ***** válasza:
86%

Macklemorenak pontosan erről van egy száma, hogy kis korában azt hitte meleg de aztán rájött, hogy nem is.


Szerintem még nem feltétlenül tudja eldönteni egy ilyen fiatal ember azt, hogy milyen beállítottságú. Nem is tudom ha egyáltalán meg lehet ebben a korban teljesen azt ismerni amiről egyáltalán itt beszélünk. Nem, hogy ki is jelenteni azt, hogy hova állunk.

2017. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Adom a san andreast :D
2017. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
GTA San Andreas? Miért? Mi van benne amiért ennyire ajálnjátok?
2017. máj. 2. 21:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudod, nem fogsz lejönni róla egy ideig.
2017. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Uh... Mikor jöttél rá, hogy homoszexuális vagy?
2017. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Körülbelül 1-1,5 éve.
2017. máj. 3. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!