Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosra,de szerintem egy fiú szerelmes belém. Az egyik órán verset kellett írni és egy szemüveges lányhoz írt szerelmes verset. Lehet én vagyok? Egyébként okos,meg minden,nem is csúnya szimpatikus,de eddig csak barátként néztem rá,de elég sokszor beszélünk. Ha csak ketten vagyunk a folyosón pl. délután akkor mindig beáll a kínos csend .Mit gondoltok? Mit tegyeeeek? Csak értelmes választ kérek. Olyat,ami segít is. Köszi

2017. ápr. 11. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hogy mit tegyél, az attól függ, hogy neked tetszik-e a fiú. Ha igen, akkor próbáld meg valahogy kimutatni felé ezt. Esetleg elmondhatod neki, hogy tetszett a vers amit írt, és figyeld a reakcióját.
2017. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh,oké Köszi. Megy a zöld.Esetleg valami taktikát? Vagy nem tudom. Nem vagyok gyakorlott ebben.
2017. ápr. 12. 21:57
 3/6 anonim válasza:

Milyen jó idő van? Nincs kedved sétálni egyet suli után?


Kérdezd meg tőle!

2017. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak az a baj,hogy kicsit szégyenlős vagyok. Mit tegyek ellene? Mindenki azt mondja,hogy szép vagyok de magamnak nem tűnök annak.
2017. ápr. 20. 21:42
 5/6 anonim válasza:
Legyen onbizalmad! A szepseg relativ, mindenki mast lat gyonyorunek. Szamara te vagy a legszebb :) Csak magabiztosan, sok sikert!
2017. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de mit mondjak neki vagy hogy közeledjek?
2017. máj. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!