Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy a szexuál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a szexuális vágyaim már előjöttek, de nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok.

Egy ideje már előjöttek a szexuális vágyaim,de nem vagyok szerelmes. Sokszor elgondolkoztam már,hogy milyen lenne lefeküdni egy fiúval,de egy párkapcsolatot nem tudnék elképzelni. Nem úgy kéne lennie,hogy először szerelmes leszek és utána kéne előjönnie a szexuális vágyaimnak?


A kérdést újra kitettem ide,a homoszexualitás kategóriából törölték :/



2017. máj. 2. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Na ne viccelj, 11-12 évesen eldöntötted, hogy meleg vagy? Szerintem kevered te a nemi vágyakat a barátsággal...
2017. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező nem azt kérte, hogy a nemi beállítottságába kössenek bele az emberek, csupán egy teljesen normális kérdést tett fel, ami majdnem minden kamasz fejében megfordul.

Én pedig már hallottam sok olyanról, hogy valaki ilyen fiatalon rájött, hogy homoszexuális, persze olyanról is hallottam, hogy ilyen idősen azt hitte magáról, de később mégis heterová vált.

Viszont a probléma itt az, hogy a kérdező nem mondta ki, hogy homoszexuális. Csupán annyit, hogy fiúkról fantáziál. Aki ezt most olvasod, ha úgy őszintén magadba nézel.. Te nem fantáziáltál még soha a saját nemedről? :D

És hogy az eredeti kérdést is megválaszoljam, velem is ez a helyzet, különbség, hogy én 14 éves vagyok, és lány.

Vágyok a szerelemre, de nem fogok csak úgy bárkibe beleszeretni. A vágyaim attól még megvannak, hiszen ember vagyok.

2017. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Velem 16 évesen volt az, hogy túl sok időt töltöttem el az egyik legjobb barátnőmmel és néha elgondolkoztam csúnya dolgokon:P:(

Tudom mi volt az oka a sráchiány:D szakitottam a barátommal és az akkori nagy szerelmemmel is gáz volt, szóval lelkileg nem voltam a toppon...

Nyáron nem találkoztunk olyan sokszor, meg bepasiztam és ha mostanában eszembejut kicsit borzongok, hogy huh gondolkodtam ilyenről vele.

2017. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, ilyenkor ez a normális.

Majd jön valaki aki változtatta ezen és szerelmes leszel, amúgy is fiatal vagy, van még időd a szerelmet keresni, ráérsz még.

2017. aug. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!