Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok, amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok, amikor láttok/találkoztok egy átlagosnál csúnyább lánnyal?

Figyelt kérdés

En is ilyen lany vagyok, mar sokaktol meg is kaptam, de elfogadtam es mar nem erdekel mit mondanak az arcomrol, jol erzem magam.😊 A legtobb fiu akit ismerek csak a kulso erdekli egy lanyban, ezert nem sokan beszelnek velem. A mai fiukat mar tenyleg csak a kulso erdekli?


15/L



2017. máj. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit sem gondolok róla. Van olyan lánybarátom akit csúnyának tartanak, engem aztán nem érdekel.
2017. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KnightBalazs ***** válasza:
100%

Én úgyanúgy kezelem az adott lányt. Külsőleg szerintem az kizáró dolog egy lányban amelyik gondozatlan és nem ápolt. Adottságoktól függetlenül. Viszont nekem belsőleg is van kizáró jelleg. Hiába nézel szerintem ki tökéletesen ha belül üres vagy, mint egy váza.


De ettől még, sajnos, igen a mai fiúk nagy többségét csak a külső érdekli.

2017. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy csúnya lány nem fog meg mikor elmegy mellettem, de rosszat se gondolok róluk. A külsőt mindenki nézi, emiatt nincs is barátnőm.

16F

2017. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy előfordul, hogy első látásra nem tetszik egy lány, de ahogyan megismerem egyre jobban, és szimpatikus lesz, akkor már sokkal de sokkal szebbnek látom őt...sokszor volt már velem ilyen 17F
2017. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknak fontosabb a külső első benyomásra, mint a lányoknál, de ettől még nem lesz lehetetlen találni valakit. Elég sokan vannak/vagyunk akiknek tényleg nagyon fontos a külső, de szerintem nem kell aggódnod :) Ha ápolt vagy, törődsz magaddal, nem hízol el, szép a hajad, nem lehet nagy baj.
2017. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem csak nekem szar az életem xD
2017. máj. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyépként, a belsőről papolnak, a külső kell nekik, én tökre leszarom ha valakibe nincs meg mind a 2 :)
2017. máj. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en pont jobban eltudok dumalgatni az ilyenekkel:D
2017. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!