Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem? Lehet ez szerelem?

Figyelt kérdés
Egy négyes baráságban vagyok 3 fiúval (én 17 éves lány vagyok) és úgy adódott hogy 2 fiúval egy nagy ágyban aludtunk. Mindkét srácnak barátnője van, de az egyikőjük folyamatosan furán viselkedik velem. Alvás közben hozzámsimult, beletúrt a hajamba, mindig piszkált. A barátnője nem idevalósi, meg régóta barátok vagyunk. Ő 15 éves. Miért csinálja ezt?

2017. máj. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Testi vágy.
2017. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mer úgy jó aludni :'D
2017. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sejtheted a választ.
2017. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!