Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik máshogyan, mint eddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én egy 17 éves lány vagyok és van egy nagyon jó fiú barátom aki 23 éves. Lassan két éve ismerjük egymást és nagyon jóban vagyunk. Régebben mikor barátnője volt akkor úgy viselkedett velem mint egy baráttal. Jól megvoltunk, beszélgettünk, találkoztunk. Neki mindig is ilyen "flörtölgetös" volt a humora. De lassan egy hónapja máshogyan viselkedik. Ugyan olyan a stilusa...mégis más. Mellém fekszik az ágyban mikor fekszem, mikor ledölök pihenni akkor ő odajön és a vállára fekteti a fejem, hogy ott aludjak "mert hogy az kényelmesebb, mint egy párna". Mindig megjegyzi, hogy szép a hajam, vagy hogy mikor fölfelé nézek nagyon szépek a szemeim. Mikor köszön akkor hosszasan magához szokott ölelni. Rám fuj a dezodorjából/parfüméből és utánna azt mondja, hogy nyugodtan fujjam magam be vele ha tetszik az illata. Mindig tőlem köszön el utoljára ha társaságban vagyunk. Mikor legutóljára elköszönt, akkor hosszan magához ölelt én mondtam neki, hogy vigyázzon magára erre ő is a fülembe súgta, hogy én is, majd a adott egy puszit (a hajam le volt engedve ezért eltakarta a fülemet, de a fülemre adott a hajamon keresztül puszit). Én ezen nagyon meglepödtem, mert még sose viselkedett így. A testvérem és a szüleim is állandóan beszologatnak és megjegyzéseket tesznek,hogy biztos tetszem neki.

A kérdés pedig az, hogy miért viselkedik másként? Szeretne valamit? Vagy csak vigaszt vár? Egyéb ötletek?

(Bocsánat ha nem helyesen írtam vagy néha ékezet nélkül csak telefonról vagyok és este van)

Köszönöm a válaszokat! :)



2017. ápr. 24. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműnek tűnik nekem, azok alapján miket leírtál, hogy szeretne valamit Tőled, rájött, hogy amit keresett mindvégig a rossz helyen kereste. Úgy, hogy Te ott voltál mellette, csak nem vette észre. Ha 23 éves, szerintem van annyira érett, hogy rákérdezz konkrétan. Ülj le vele beszélgetni kicsit, és mondd, hogy észre vettél „másabb” jeleket rajta mostanában, és nem szeretnéd elrontani a barátságot ha ő nem érez semmit többet annál, de muszáj feltenned a kérdést, hogy érez e. Szerintem az őszinteségnél nincs fontosabb. Ha nem érez többet barátságnák akkor felejtsétek el a beszélgetést. Ha van benned annyi kurázsi, hogy ezzel így odaállj és megkérdezd, akkor az érettségedet fogod felé leközölni (szerintem). Ha nincs, akkor egyszerűen csak várd ki, amíg lép egy egyértelműt. Pl megcsókol. Próbálj meg esetleg (ha a második verziót választod) olyan szituációkat teremteni (vagy elkapni), hogy legyen lehetősége esetleg megcsókolni, vagy valami egyértelmű jelet adni. Nekem a fülrepuszi elég egyértelműnek tűnik már, de ha nem vagy biztos, akkor hagyd a dolgot magától alakulni, vagy legalább tégy úgy, hogy úgy érezze a srác, hogy magától alakult. Adj neki lehetőséget lépni egyet előre. Hajrá, kezdődjön a tündérmese! Puszi!
2017. ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen terjedelmesen válaszoltál. És egyet is értek veled sok mindenben. Szerencsére nem az a fajta lány vagyok, aki nem mer odaállni egy fiú elé és elmondani mit érez, vele mégis meg vagyok lőve, mert láttam a volt barátnőit mindegyik tökéletes, topmodell, gyönyörű arc, stb. Gondolom, el tudod képzelni. A volt barátnői voltak az álombarátnők. Nem volt még velem, hogy ennyire féltem volna kimondani azt, amit gondolok, de valahogy ő ezt hozza ki belőlem. Nagyon szeretem őt, mert remek barát és támasz. De attól is félek, hogyha rátámadok, akkor megromlik a barátságunk, vagy már nem leszünk annyira közvetlenek egymással. Nem tudom eldönteni, hogy szeretnék-e tőle valamit vagy egyéb, mert helyes srác és az esetem is, de félek attól is, hogy a végén nehogy rosszul alakuljanak a dolgok. És fogalmam sincs, hogy mit tegyek. :/
2017. ápr. 24. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!