Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora baj ha egész életedben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora baj ha egész életedben csak 1 valakivel voltál végig?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt neked kell érezni, hogy baj-e, hiányzik-e ezért valami.

Azzal nem kell foglalkozni, hogy más szerint ez jó-e vagy sem.

Szerintem romantikus, szép, főleg a mai világban, amikor mindenki mindenkivel, amikor 16 évesen egy lánynak több szexuális partnere volt már, mint korábban egy nőnek egész életében.

És persze a legfontosabb, hogy a pároddal passzoljatok. Tehát hiába lenne elég neked egy valaki egész életedre, ha a párod nem ilyen típus.

2017. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi 25 éve vagyunk együtt, 16 éves korom óta. Nekem nem baj, semmi hátrányom nincs belőle.
2017. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez bizony óriási baj, bele fogsz halni...
2017. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az tök jó! :) ha majd nekem lesz fiúm (még 14 vagyok, szval nem volt), tuti azt szeretném majd hogy egész életemben együtt legyünk! Mondjuk lehet nem fog sikerülni, de én azt szeretném! :D szval sztem nehogy szakíts azzal akivel vagy, csak azért mert nem voltál még soha mással, kivéve ha nem szereted már.
2017. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!