Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítség! Megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Megismerkedtem valakivel, egész jól kijövünk, az egyetlen probléma, hogy olyan a hangja, mint egy melegnek. Meg lehet ezt szokni valahogy?

Figyelt kérdés
Amúgy egyáltalán nem bu.z.is, de a hangja, hanglejtése nagyon az! Hagyjam el ezért?

2017. jan. 16. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyon nem tudod tolerálni, tényleg hagyd.Nálam is kuka,ha valakinek nem jön be a hangja.Ha valaki nem egy matyó hímzés fejre,egy dolog,de ha a hang nem jön be, nem tudom tolerálni,párosuljon akármilyen helyes arccal és jó testtel.
2017. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Húúú, ez nagyon húzós! Én nem vagyok az a tipik válogatós, ha valaki személyisége megfogott, onnantól ő a csúcs és a favorit! De a hang az pont egy kényes pont.

Ha annyira irritál, és nincsenek még komoly érzelmek, hagyjad inkább, mert belül zavarni fog, feszkó lesz, ok nélküli viták, majd szakítás.

2017. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a hang az amit nem lehet megszokni.


Volt az én életembe is egy olyan srác akivel nagyon jól elvoltunk, de a hangja... annyira zavart a hanglejtése, hogy egyszerűen nem tudtam vele folytatni.

Leehet gáznak hangzik, de szégyelltem mikor megszólalt.

2017. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Meg lehet szokni, de van egy másik megoldás is.

A műtét!!

2017. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Én is gondoltam már arra, hogy ciki lenne a családom előtt pl. ahogy beszél :S

Utolsó! A műtétet hogy értetted?

2017. jan. 16. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy (fiú) osztálytársam a gimiben, akinek amikor először hallottuk a hangját, gonosz vagy sem, de összekuncogtunk pár lánnyal a hátsó padsorban. Ez tartott olyan két hétig, mire ballagtunk, négy évvel később, már fel sem tűnt, és csak csodálkozó szemekkel néztem mindenkire, aki elmosolyogta magát, amikor meghallotta beszélni. Neki is baromira magas, vékony hangja és olyan buzzancs hanglejtése volt, hogy csoda (pedig amúgy a lányokat szerette). De megismertük és megszerettük, elég hamar hozzászoktunk a hangjához.

Ha rendszeresen hallod, hozzászoksz. Legalábbis, nekem ez a tapasztalatom. De nem tartanálak rossz embernek, ha emiatt elutasítanád, nekem is vannak olyan agybajaim, amin más idővel simán túltenné magát, de én egyszerűen képtelen vagyok megszabadulni a borzongástól (erős tájszólás pl), és így nyilvánvalóan nem is jönnék össze olyannal, aki ezzel él.

2017. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!