Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki még nem csókolózott, pedig már szeretne?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy, és mi az oka, hogy még nem került rá sor? Akár olyannal is szeretnéd, akivel nem jártok, vagy csak majd a pároddal?

2017. máj. 9. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Eddig még nem csókolóztam sose.Ennek oka,hogy még nem volt barátom és semmiféle kapcsolatom fiúkkal.Még közeledni se próbáltak felém,pedig nem vagyok kövér,vagy ilyesmi.Bízom benne,hogy eljön ez a pillanat is.A csók nyilván olyan emberrel történjen meg akit szeretek és nem egy buliban,mert részeg vagyok. 18/L
2017. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

18/L vagyok és még nálam sem került rá sor.

Pedig már nagyon várnék rá... természetesen az igazitól.

Az a legrosszabb, hogy nekem még barátnőim...legalább is "puszipajtás barátnőim" sincsenek, akik az iskolában, nálunk egész nap velem lógna, mindent tudnánk egymásról és elválaszthatatlanok lennénk.

Egyébként biszexuális vagyok. Ha lenne egy ennyire közeli barátnőm, akkor azt mondanám, hogy vele is szívesen kipróbálnám.

Bár élettársi kapcsolatot nem tudnék elképzelni egy lánnyal, de akár férj/barát mellett egy igazi kis "kebelbarátnőt" igen.

Nem azért, mert meg akarnám csalni a férjemet, hanem azért, mert egyszerűen szükségem lenne egy olyan barátra, aki hasonló hozzám, megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat - és persze sok dolog nőtől jobban esik. Nem látok semmi kivetnivalót abban, amikor két gyönyörű barátnő maximálisan megbízik egymásban, és az intimitást is megosztják egymással - gyengéden ölelkeznek, szenvedélyesen csókolóznak, mindenbe beavatják egymást.

Kíváncsi leszek, hogy nekem valaha lesz-e ilyen kapcsolatban részem...

2017. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Biztisan vannak, de az is biztos, hogy egyikkel se fogsz smárolni, te kis huncut!

16F

2017. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok és még kapcsolatom sem volt. Egyszer kavargattam egy sráccal, vele megtörténhetett volna, de én az első csókomat egy olyan fiúval szeretném, akibe szerelmes vagyok.
2017. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, mert nem volt még barátom, és csak olyannal szeretném ezt, akit tényleg szeretek.

Most nem halok bele, hogy nincs párkapcsolatom, mert barátaim amúgy sokan vannak, és jófejek, de jó lenne úgy szerelembe esni, hogy az illető viszontszeret.

16/L

2017. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Vannak ilyen lányok, de nagyon kevés esély van rá, hogy hozzájuk hasonló fiúkkal találkozzanak, arra még kevesebb, hogy összejöjjenek. De sok szerencsét mindenkinek!

17F

2017. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves vagyok. Azért nem volt még 1. csókom, mert a srác, aki tetszik nekem nem tudja/nem érdekli, hogy bejövök neki. Bátorságom meg nincs kezdeményezni, mert azt csak személyesen élőben lehetne kivitelezni,mert a srácnak nincs facebookja, meg más ilyen oldala se, csak telószáma, és hát azt is meg kell tudni valahogyan.
2017. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagyok, eddig 2 barátom volt. Az elsőnél még kicsik voltunk (tudom, most se vagyok nagy :D), azért nem, a második nem tartott addig hogy megtörténhetett volna. De bízom abban hogy igaz a mondás, miszerint három a magyar igazság ;)

(A harmadiknál má tuti nem szúrom el :) )

2017. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt meg még az első csók, számtalanszor volt lehetőségem rá s most is van de eddig nagyjából senkvel se éreztem úgy hogy el jött a pillanat. Az egyik srác elhalasztotta az alkalmat s miatta egy másik srácot is elutasítottam de ez van. Volt már barátom de a csókig nem jutottunk mert fiatalabb volt és én is. Most meg az a baj hogy a legtöbben a külsőmért kezdenek ki velem s így sok is idő kell míg valakiben megbízok.
2017. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Még nem volt barátom. De én mindenféleképpen a párommal szeretném az első csókot (már ha lesz párom).

15/L

2018. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!