Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap az egyik osztálytársnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap az egyik osztálytársnőm megkérdezte, hogy össze jönnék-e egy biszexel. Rájöttem, hogy nekem nagyon-nagyon tetszenek a biszex csajok, de úgy nagyon. Ez normális?

Figyelt kérdés

A Nagyont tényleg nagyon értem. Már azon is gondolkoztam, hogy "sima" lánnyal már nem is jövök össze. Persze aztán rájöttem, hogy ez nagy marhaság és el is vetettem ezt az ötletett, de akkor is. Normális, hogy ennyire tetszenek a Biszex csajok, úgy, hogy én nem vagyok biszex?

F



2017. máj. 17. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
"ennyire tetszenek a Biszex csajok" És mi tetszik bennük? Megtudod indokolni?
2017. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szóval minden biszex lány tetszik neked még az is aki a te ízlésednek nem megfelelően néz ki, elég neked annyi, hogy biszex legyen igaz?? Ne kamuzz öreg, max azért akarsz biszexet, mert akkor reménykedsz egy 3asban a barátnőjével, ráadásul senkin sem látszik elsőre, hogy biszex lenne, ergo nem is tudod megmondani, vagy msot ezzel azt mondod, hogy aki neked tetszik az 100%osan biszex? Eléggé gyermeteg felfogásod van.
2017. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!