Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, hogyha 12 éves...

Az normális, hogyha 12 éves osztálytársnőm 160-70 centi,70 kiló? :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha 170/70, akkor elfogadható kategória, főleg ha nem zsíros, hanem izmos is. viszont te meg törődj a saját dolgoddal, majd ő tesz ellene, ha zavarja.

emlékszem még anno gimiben mindenki 150-160 centi volt 50 kg-val, én meg 175 cm 63 kg. én voltam a bálna, akit az orvosi vizsgálat után körben állva cikiztek a súlyom miatt. akkor el is hittem, és nem gondoltam bele, hogy én mindnél majdnem 20 centivel magasabb vagyok. undorítónak és kövérnek láttam magam, most visszanézve az 5-10 éves képeket: konkrétan gebe voltam.

ezek a "kedved" hozzád hasonló osztálytársak tették tönkre jó pár évemet a gimiben, miattuk nem volt önbizalmam és barátom nagyon sok ideig. utólag könnyű belátni, milyen buta voltam, hogy hittem nekik, de 13 éves voltam.

úgyhogy még egyszer: törődj a saját dolgoddal.

21L

2011. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
normális csak nem egészséges. amúgy meg szerintem magaddal törődj.
2011. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*kedves
2011. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez én is csak annyit tudok hozzáfűzni, mint a 21 éves lány..

21/F

2011. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek az elsővel.

Az én életemet is megkeserítették az ilyen felszínes, ostoba emberek. És valóban, ha visszanézem a képeket én is nagyon vékony voltam. A különbség annyi volt, hogy nekem akkor már volt mellem, formálódott az alakom. Az osztálytársaimnak ez volt a kövérség... Vékonynak csak az számított aki elől-hátul deszka volt.

21/L

2011. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

ha örökre megtartja a súlyát akkor husisnak és az orvosilag nem egészségtelen kategóriába tartozhat,

de ha tovább hízik akkor egészségtelen

illetve esztétikailag sem szép

2011. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, sokeszû utolsó válaszoló: az a 12 éves gyerek még akármekkorára, 180 centisre is nôhet, nehogymár meg kelljen maradnia pont 70 kilósnak. Honnan tudhatnánk, hogy abból mennyi az izom, mennyi a zsír? És legfôképp ki vagy te, hogy eldöntsd, ki szép "esztétikailag"?? Max. neked nem tetszik, de az a te magánügyed.
2011. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen kicsit sok a 70 kg még a 170 cm-hez is, amennyiben rendszeresen sportol, akkor viszont még jó is lehet...ha nem sportol, akkor ideje a kislánynak nekiállni sportolni...


kérdező te meg tanuld meg, hogy alapvetően nem a kg-ok, hanem a testzsírszázalék számít és te is nyugodtan sportolj és ne testtömegekkel foglalkozz, pláne ne másokéval!!!!!!!!!

2011. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem mindegy, hogy 160 centihez, vagy 170 centihez 70 kg.

És az sem, hogy ez zsír, vagy izom.

Egyébként annyira nem vészes, de persze 12 évesen nem ez az átlagos...

2011. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Én szinte minden ilyen sulis orvosi vizsgálat előtt rettegtem, mert magasabb voltam az osztálytársaimnál, és én már 12 évesen rendszeresen jártam úszás edzésre, és nyilvánvaló több kiló is voltam náluk, amit mindig "rossz szemmel" néztek...

Szóval törödj a saját dolgaiddal, ne pedig máséval, elég szomorú, hogy ez a téma ennyi isősen, hogy ki hány kiló!

2011. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!