Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy az...

Szerintetek normális hogy az összes osztálytársnőm csupasz "ott lent" évek óta?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok, és szerintem megdöbbentő, hogy a lányok szinte kivétel nélkül szőrtelenítik magukat alul. Még akkor is szenvednek vele, ha nincs barátjuk, szóval azt se lehet mondani, hogy a fiúk miatt. Hogy lehet valami akkora divat, hogy észnélkül mindenki nekiesik magának? Persze panaszkodnak, hogy kipattog, begyullad, viszket, vérzik stb... Nem véletlenül van ott szőr, nyilván higiéniai okokból. Tudom, hogy mindenki azt csinál, amit akar, a kérdés, hogy nektek mi erről a véleményetek? (az ápoltság híve vagyok én is, úgy érzem, hogy rendben tartom magam, de ezt nem tudom megérteni)
2011. nov. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nem tetszik ha csupasz. Amikor meg ott vannak a kis piros pontok, (kipattogás)egyenesen ronda. Ez most egy nagy őrület, sokan ezt csinálják. Te ne tedd, max. csak mértékkel. A babáknak csupasz, egy érett nőnek nem!:)
2011. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah és persze egészségügyi szempontból sem hiszem, hogy jó lenne.:)
2011. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű csordaszellem.
2011. nov. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azért mert "trendi"!

Orvosok többsége szerint is egészségtelen, de erre nem igen hallgatnak sajnos.

2011. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!