Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét voltam vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét voltam vele?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen felkértem táncolni egy molettebb alkatú lányt. Furán nézett és mondta, hogy "éppen várok valakire". Mondtam erre, hogy" oké, értem. Akkor a legjobbakat az este további részeihez, jó bulizást, szia". Furán nézett megint és elfordult. Én erre felkaptam a vizet és rákérdeztem hogy" köszönni luxus te fasírtképű?" Láttam hogy erre könnyezett és elviharzott. Később is láttam messziről hogy sír és a barátnői vigasztalják.
2017. máj. 18. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ezt azért nem kellett volna, de ő is túlreagálta.
2017. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen kissé az voltál. :/ Miért kellet ilyen erőszakosan reagálni csak azért mert nem akart veled elmenni táncolni? Az ilyen szavakkal vigyázz, elég érzékenyen tud érinteni egy olyan lányt aki nincs megelégedve alapból magával.
2017. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig igazad volt. Ha valaki nem képes kezelni azt, ha beszólnak neki, az ne legyen ilyen paraszt másokkal. Majd megtanulja.
2017. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán kicsit erős, a fasírtképű nélkül viszont rendben lett volna, ha köcsög veled és nem köszön, akkor tanulja meg a helyén kezelni érzelmileg is, ha utána tudatják vele, hogy köcsög volt :D
2017. máj. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!