Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem beszélt rólam az apjának....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amanda :) kérdése:

Nem beszélt rólam az apjának. Mennyire erőltessem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és elég jól megvagyunk. A srácnak elváltak a szülei, ő az anyjával él, akit ismerek és kedvelek is.

Az apja azonban a létezésemről sem tud, amit a barátom azzal magyaráz, hogy az apja kijelentette, hogy nem érdeklik a fia nőügyei és hagyja ki belőle.

Én ezt elfogadtam, de néha nagyon bántó, ha pedig nagyon rossz napom van, akkor rámtör a 'nem vagyok elég jó, ezért nem mond semmit' érzés.

Lehet, hogy 18 évesen korai ezen gondolkodni, de ha majd esetleg komolyabb lesz és bemutat neki, és akkor derül ki, hogy ja amúgy évekig letagadta/nem mondta, hogy van valakije, az lehet, hogy nem a legjobb indítás az apjánál.

Ti mit tennétek a helyemben? Erőszakoljam ki a bemutatást, kockáztatva, hogy onnantól kezdve azt hallgathatja az apjánál, hogy miért nem szólt eddig vagy ha nem leszek szimpatikus neki, hogy hagyjon el... vagy várjam meg amíg magától be akar mutatni neki?



2017. máj. 22. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én várnék a helyedben. Ő tudja milyen a kapcsolata az apjával, egészen biztos, hogy nem miattad nem mutat be, hisz anyukája is kedvel és 3 éve együtt vagytok :) Bízz benne, hogy tudja mit csinál e téren. Sajnos átérzem a helyzetét, nehéz elvált szülőkkel, ilyen esetekben nem jó erőltetni semmit. Főleg, hogy neki is rossz lehet, hogy az apja kijelentette nem érdeklik a nőügyei. Ha felhozod biztos nem esik jól neki, hisz arra emlékezteti, hogy az apját ő mennyire nem érdekli (még ha mondjuk csak ezen a téren is)
2017. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ. :)
2017. máj. 23. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!