Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm szájra puszival...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szájra puszival köszön az apjának. Tolerálni való?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szokás volt egy időben s még most is, de számomra ez undorító. Véleményem szerint a száj, az ajak egy olyan emberi pont mely intim és szerelmi viszonyban kéne hogy nagy jelentőséggel legyen csak(ha két ajak érintkezik).


Szerintetek normális, hogy barátnőm (16) apjáva szájra puszival köszön? Kérdeztem egyszer, aztmondta ez ilyen "csaladi dolog" es nem ellenkezhet mivel hogy apja-lanya ver, es hat ez ilyen szokas..


De szerintem gusztustalan, es nem hiszem hogy toleralni tudom.. Most is lattam ahogy hazajott az edesapja es cuppanos csokot nyomott a szakara a baratnomnek.. Hat ez egyszeruen fuj..


Mit gondoltok?


17/F



2016. febr. 27. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
addig örülj, amíg te nem kapsz :D
2016. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azon gondolkozom h megmondom neki vagy az apjaval smaroljon vagy velem, de csak egyet valaszthat. Ugyanis en nemfogok olyan szajat csokolni aki par percel elotte az apjaval erintkezett ugyanilyen modon..


Gyerekes vagyok lehet, de ez van.. Zavar

2016. febr. 27. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen csak közöld vele, hogy mossa ki a száját az apja után!
2016. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem dobjad a csajt.

Mert ez náluk családi dolog meg természetes meg stb??? Szerintem is undorító.

Én azt sem szeretem ha egy szülő egy kisbaba száját puszilgatja. Arra van az ember arca,ennyi. Nekem tuti nem kellene ilyen pár,akinek ez természetes. Hidd el ha választania kell,nem téged fog.

2016. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sworley válasza:
Szerintem sem normális, én azt mondom hogy lehet akár milyen jó szülő stb... akkor is arcra puszi, az ajkát hagyja meg a barátjának!
2016. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, a valasza azvolt hogy emiatt nemfog megvaltozni.. Mit gondoltok mikent reagaljak?
2016. febr. 28. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:

mert te anyádnak nem adtál régen?

szerintem nincs ebben semmi különös,nyílván meg megk rni akarja az apja.valószínüleg szoros kettőjük között a kapcsolat,és megmaradt.

ha mondod is neki,akkor finoman kellene az fentiekből kifolyólag,mert például én bepöccennék,ha megmondanák hogy hogy köszönjek az anyámnak.

2016. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te hülye vagy :D ha ez zavar. Az apja...nem megdugni akarja csak ad neki egy puszit. Édesapámat 50 évesen is a nagyapám szájra puszival köszöntötte és apukám családja nagyon de nagyon konzervatív... Nem nyelves franciázás ment csak egy puszi, 1 pillanat amíg összeér a szájuk...
2016. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!