Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy könnyebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy könnyebb legyen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Két hete "megbeszéltük" (legalábbis én mondtam neki), hogy hiába kedvel, és szeret velem beszélgetni, a barátnője miatt ne erőltessük ezt. Azóta bánom, és csak arra tudok gondolni, hogy mi lett volna, ha nem így reagálom le azt, amikor elmondta, hogy a barátnőjével veszekedtek már miattam, és a beszélgetéseink miatt. Van valami ötletetek, hogy hogyan tudnám elfelejteni? Egész nap csak ő jár a fejemben, kezdem úgy érezni, hogy az a mondás, miszerint a sírástól megkönnyebbülünk, egy rohadt nagy hülyeség.. kéztetést érzek arra, hogy ráírjak és beszéljünk, de tudom, hogy a ezek után nem lenne helyes, szerintetek mit tegyek hogy könnyebb legyen?


Bocsánat, ha kicsit kuszán fogalmaztam, de most egyszerűen képtelen vagyok összeszedni normálisan a gondolataimat. Ha valami nem tiszta, nyugodtan kérdezzetek!



2017. máj. 23. 21:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés is az enyém, hátha így valamivel jobban átlátjátok a helyzetet

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2017. máj. 23. 21:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég szar helyzet, de ha leállt veled beszélgetni ismerkedés céljából, akkor a barátnőjével nem komoly a kapcsolata, ez mindenképp jó jel lehet neked.


Térj vissza a beszélgetéshez, írj rá valami tök átlagos dologgal, kérdezz az érettségiről, vagy valami, készül-e a szóbelire, neked van egy jó kis tételed amit odaadhatnál, valami ilyesmire gondolok. Ne legyél túlbuzgó, mert az nem fog tetszeni neki, de kezdőlökésnek szerintem jó ötlet lenne ez.

2017. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!