Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit tegyek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek. Hihetetlen gyomorgörcsöm van. Én szeretem Őt, de nem tudom, hogy Ő is így érez e. Mit tegyek? . >>Többi lent<<

Figyelt kérdés

Na, szóval van egy fiú(mily meglepő), nevezzük most Ricsinek(nem ez az igazi neve). Nagyon jóban vagyunk, és mostanában elég sokszor ír rám, állít meg suliban, kapok tőle csak úgy pl a büféből valami nasit, és tök jól esnek. Ricsi a fél suli álma. Az egyik legjobb barátnőm exe.Viszont ez a barátnőm akkor jött össze vele amikor én hóthalálosan bele voltam zúgva, és ezt tudta pontosan jól, ez egy kicsit szarul esett tőle. A másik legjobb barátnőmmel is jóban vannak, de hát...nem tudom.

Feltett nekem egy olyan kérdést, hogy mit tennék, h megcsókolna meg. Mondtam neki, hogy úgysem csókolna meg. És erre mondta, hogy és ha mégis?

Nem értem...ezzel most célozni akar valamit..? Rengeteg barátnője volt már, és szerintem lesz is. És írta, hogy tetszek neki..stb.Egyébként nekem is nagyon tetszik,(sőőt) de ezt nem hangoztatom.. Ezt senkivel nem tudom megbeszélni mert a barátnőim mind azt hiszik, hogy én nem kedvelem a Ricsit..pedig óó dehogynem. Tanácstalan vagyok. Esetleg ha úgy van, próbáljam meg vele...? Vagy ne?


2017. máj. 24. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a problémád, van egy fiú, aki tetszik, és te is tetszel neki. Lehet, hogy nem lesz jó vége, mivel ő a helyi fuckboy, ahogy látom, lehet, hogy rossz szándékai vannak, erre vigyázz.


Egy próbát azonban megér, szerintem ha legközelebb felhozza, te is utalj rá, hogy tetszik neked. Egy fiú nem kérdez ilyen csókos kérdést olyantól, akitől nem akar valamit.


Ha attól félsz, hogyha összejöttök, a barátnőid meglepődnek, akkor tényleg ez legyen a legnagyobb probléma, szerintem meg fogják érteni.

2017. máj. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!