Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor érdekelhetem? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érdekelhetem? És elrontottam?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj edzésen aki nekem nagyon tetszik. Nem külsőre hanem személyiségileg. Nyáron voltunk egyszer randizni, de ennyi. Nemrég megint randira hívtam, de csak annyit mondot, hogy mostanában nem nagyon fog ráérni mert vizsga időszak (egyébként a csaj kilencedikes). Nemrég segítséged kért tőlem (direkt tőlem, mástól is kérhetett volna segítséget), hogy edzésen segítseg megkeresni valakit. Úgy csináltam mintha semmi kedvem nem lett volna vele foglalkozni (miközben rohadt sok volt) és rohangáltunk fel-alá. És egyszer lemaradtam és mondot volna valamit de gondolom látta rajtam, hogy nem érdekel a dolog (de érdekelt) és le is maradtam és nem szólt semmit csak némán elballagot... elrontottam a dolgokat?

Néhány információ: a lányról az edzőtársaim úgy szoktak beszélni, hogy: "de meg b@**nám" meg ilyenek. Én meg olyan srác vagyok aki kövér és akkor a legrondább amikor mosolygok szóóóval..... nem vagyok egy álom pasi. De abból, hogy kereste a társaságom lehet valami? És azzal, hogy közömbös voltam (azért voltam ilyen mert kaptam egy elutasítást és ilyenkor úgy kell viselkedni mintha nem érdekelne, legalábbis úgy tudom, hogy így kell viselkedni) el löktam magamtól? Lehet még nála esélyem? Még pluszban amikor nagyritkán ráírok akkor csak keveset beszélgetünk mert nekem mindig el kell mennem valahova szóval nem fügetlenül miatta nem beszélünk sokat.



2017. máj. 24. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod mosolyogva vagy legrondább akkor lehet nem rontottad el de amúgy inkább igen mint nem.
2017. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a helyedben nem elutasítanám, ha akarok tőle valamit. Nem szeretem az efféle játszmákat. Lehet, hogy ő sem.Viszont az, hogy ő már egyszer visszautasított, nem jó jel. De még nincs veszve semmi. Továbbá azt írod,"nekem nagyon tetszik. Nem külsőre hanem személyiségileg." Külsőre be sem jön? :)
2017. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De a lány nagyon szép, de nem emiatt tetszik a csaj!
2017. máj. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!