Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék meg egy nálam 3 évvel idősebb srácot?

Figyelt kérdés

Pár hete nagyon megtetszett egy iskolatársam, és már beszéltem is vele egyszer-kétszer. Ő végzős, én kilencedikes vagyok. Vannak köztünk különbségek, például ő gyakrabban jár bulizni, és elmondása szerint majdnem minden hétvégén piál. Cigizik is. Viszont nagyon szimpatikus, mert tényleg jó fej és kedves, csak nem tudom, hogy közeledjek felé. Pár hónap múlva ballag, szóval már lépnem kellene. Azon gondolkoztam, hogy ha mondjuk kérnék tőle cigit, az segítene? Ti kit tennétek a helyembe?

16L



2017. márc. 27. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Szoknyát vegyél fel , de bugyit nem kell.
2017. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább puncinyalást kérjél tőle. Bár a leírtakból ítélve... nem biztos, hogy veszi a lapot :D
2017. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Elég gáz már nem azért. Ő ez a tipikus kérkedős én vagyok az isten rosszfiú. Én hanyagolnám a helyedbe.
2017. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem igen. Én is exemmel úgy jöttem össze, hogy odamentem hogy kér-e egy cigit. Aztán onnan vette a lapot és ment minden szépen.

16F

2017. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Viszont még annyival kiegészíteném, hogy szerintetek nem nézne kis pisisnek, aki menőzni akar? Illetve, nem gond, ha neten írok rá a témával kapcsolatban? Mert a suliban általában a termükben van, és kicsit gáz lenne beállítani, plusz mi van, ha éppen nincs ott, vagy ilyesmi, értitek...
2017. ápr. 1. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Há ha a neten írsz rá azzal hogy adna-e cigit az azért elég gáz. Akkor keress valami normálisabb indokot amivel ráírhatsz.
2017. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!