Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap azt hiszem össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap azt hiszem össze jöttem a legjobb barátommal de ő nem emlékszik rá érdemes ezt erőltetni?

Figyelt kérdés

Tegnap életemben először voltam házibuliban a legjobb barátommal.16 éves vagyok ő pedig 15.

Sosem érdekeltek különösebben a fiúk mindig is a lányok érdekeltek de aztán jött ez a srác két éve ismerem azóta a legjobb barátom lét aztán pedig szép lassan bele is szeretem azt hiszem .

Tegnap elmentem vele ebbe a buliba kicsit többet ittunk a kelleténél aztán csak úgy történtek a dolgok félre vonultunk azt hittem mondani akar valamit de nem így volt neki nyomot a falnak és megcsókolt én pedig viszonozták .Nekem ez egy örök emlék marad nekem mivel ez volt az első csókot .Fogalmam sincs hogy csak azért mondott ilyenek mert részeg volt vagy tényleg így gondolja ésrzi azt amit én is iránta.Azt mondta hogy különleges vagyok neki és el tudná képzelni velem az életét szeretne velem lenni és nagyon fontos vagyok neki jobban mint azt hinném.

Aztán reggel hallottam vissza az egyik haverjától hogy össze jött valakivel és hogy nem emlékszik kivel nem e tudom esetleg mert velem volt egész éjszaka

Most tényleg nem emlékszik rá ami az este történt vagy csak a haverjai elött nem akarja kimondani hogy mi történt .

Szerintetek beszélnem kéne vele vagy hagyjam a fenébe.?

Nekem tényleg fontos de nem tudom hogy ö most tényleg úgy érez ahogy mondta vagy csak azért történt meg mert sok volt a pia .Tényleg szeretném vele ezt de ha ö nem akarja akkor hagyom a fenébe és megpróbálom elfelejteni és maradok továbbra is a legjobb barátja

Ti voltatok valaha hasonló helyzetben ?Mit tennének a helyemben ?



2017. máj. 28. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy elég részeg volt így nem adnék a szavára. Lehet igazat mondott, de jobb fenntartással kezelni. Másfelől, ha annyit tud inni, hogy elfelejti, hogy kivel jött össze az sem túl hízelgő. Én ebben a helyzetben nem mondanám meg, hogy én voltam az és maradnék a barátja. Ha pedig valami alakulhat, akkor az idővel ki fog alakulni. Ez az én véleményem.

18F

2017. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom szeretnék vele beszélni de csak is kettesben mert a haverjai már elkönyvelt él hogy biztos valami dögös csajszi lehet az akivel tegnap este volt közben pedig nekem valot szerelmet.

Lehet emlékszik rá nem bizonyosan meg róla hogy ez tényleg így van -e viszont lehet csak a haverjai előtt nem tudja ezt felvállalni.

2017. máj. 28. 11:54
 3/14 anonim válasza:
Ugye ez nem homo történet? Fiú vagy egyáltalán vagy lány?
2017. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, rakj néha vesszőt, az írásjelek elé ne tégy szóközt, és az igekötőket írd egybe...
2017. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

És de igen az viszont nem tehetek róla kibe szeretek bele.

Nem vagyok homosexuális inkább bi mivel eljöttek csak a lányok izgattak.

2017. máj. 28. 12:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele négyszemközt és kérdezd meg tőle, hogy tényleg nem emlékszik, vagy csak nem akar emlékezni?

Lehet, hogy vannak irántad érzései, de nem akar meleg/bi lenni (szülei vagy haverjai miatt), és ezért mondja azt, hogy nem emlékszik. Inkább letagadja. Azért fiúk nem szoktak csak úgy csókolózni, még részegen sem, ez inkább a lányoknál történhet meg nagyobb eséllyel. (tapasztalat) Szóval szerintem valamit biztosan érez irántad. Még az is lehetséges, hogy csak nem akarja tönkretenni a barátságotokat, meg félhet az elutasítástól is.

2017. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélned kellene vele négyszemközt. Mert az egy dolog ha másnak nem vallja be ha emlékszik és más az ha te kérdezed. Szóval beszéld meg vele
2017. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megpróbálok vele beszélni.Remélem hogy emlékszik rá hogy mi történt.

Nagyon bízom benne hogy van esélyem rá hogy akár hogy is vele legyek.

2017. máj. 28. 14:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát őőő, beszéld meg vele és majd kiderül. Viszont a helyesírásodon valamit változtass szerintem mindeképpen, szenvedés volt elolvasni.
2017. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Durva h szerelmet vallott :o ne ugy tamadd le h "en is szeretlek", de sztem beszelnetek kene
2017. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!