Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes felkeresnem őt és...

Érdemes felkeresnem őt és megpróbálni helyrehozni a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki már nem is igazán a barátom.. Inkább csak ismerősök vagyunk, viszont régen (2-3 évvel ezelőtt) legjobb barátnők voltunk.

Közösen jártunk táncra, onnan ismerjük egymást. Csak én időközben átmentem egy másik egyesülethez, és eltávolodtunk egymástól. Két külön társaságba keveredtünk, és az egyesületeink sincsenek jóban. Mondhatni vetélytársak...

Próbáltam már helyrehozni a barátságunkat, de így elég nehéz. Írtam neki, felhívtam stb. Találkoztunk is néha. De mostanában egyáltalán nem beszélünk. És ő nem is keresett engem, miután átmentem a másik egyesületbe.

Mostmár más ember a legjobb barátnőm akit nagyon szeretek, és rájöttem hogy ez a régi barátnőm csak ártott nekem, de a régi szép emlékeket nem tudom elfelejteni. És valahol hiányzik is. Én keresem őt, de ő nem is foglalkozik velem.

Érdemes lenne tovább erőltetni vagy ideje lenne elfogadni hogy a múlt az a múlt és továbblépni?


Bocsi hogy ilyen hosszú lett, és köszi hogy elolvastad. Azt még inkább köszi, ha válaszolsz is:)

14L



2017. ápr. 17. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, mindketten továbbléptetek
2017. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel írtad, hogy lett új legjobb barátnőd és amúgy is teljesen más társaságba kerültetek, pluszban nem is keresi a társaságod..Ez igazán arra hajaz, hogy már továbbléptetek.

Nem jó erőltetni a dolgokat.

2017. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most szép emlékek vannak.

Kár lenne odáig erőltetni, hogy az emlékek is megcsúnyuljanak...

2017. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!